reklama
reklama

Rogatki do naprawy. Będą objazdy

Gospodarka, Wiadomości, 11.11.2022 15:25, eł
Utrudnienia potrwają kilka dni.
Rogatki do naprawy. Będą objazdy

Na przejeździe kolejowym na ulicy Jana III Sobieskiego w Ryczowie nierzadko dochodziło w ostatnim czasie do niebezpiecznych sytuacji. Wielu kierowców przejeżdżało tamtędy bez zatrzymywania się przed znakiem „stop”. Mało kto zwracał bowiem uwagę na tabliczkę z informacją o uszkodzonych rogatkach. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Rogatki w tym miejscu psują się dość często, jak twierdzą mieszkańcy Ryczowa. Teraz w końcu mają przejść gruntowny remont. Jak poinformowały PKP Polskie Linie Kolejowe, przejazd kolejowy na ul. Jana III Sobieskiego zostanie na kilka dni zamknięty, a samochody będą kierowane na objazd. Remont rogatek ma się rozpocząć 15 listopada o 7.30 i potrwać do godziny 13.00 w dniu 20 listopada.


Foto: Facebook/Ryczow.pl – strona miejscowości Ryczów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy