reklama
reklama

Firma, która prowadzi naukę pływania w Andrychowie otworzy małą gastronomię koło basenu

Gospodarka, Wiadomości, 09.11.2022 13:20, eł
Wydzierżawiła od miasta działkę na ten cel.
Firma, która prowadzi naukę pływania w Andrychowie otworzy małą gastronomię koło basenu

Jak już pisaliśmy, władze Andrychowa postanowiły wydzierżawić pod przyczepę gastronomiczną małą działkę koło krytej pływalni w mieście. Niedawno zakończył się przetarg w tej sprawie. Zainteresowanie ofertą nie było duże, jednak dzierżawca się znalazł.

Do przetargu przystąpił tylko jeden oferent - Multi Sport z Barwałdu Górnego, firma nauczyciela wychowania fizycznego i instruktora pływania Rafała Dudonia. Prowadzi ona zajęcia na krytych basenach w Andrychowie i Wadowicach. Uczy tam pływania, a także czuwa nad doskonaleniem umiejętności przez tych, którzy już osiągnęli tę umiejętność

Cena wywoławcza miesięcznego czynszu za dzierżawę działki wynosiła 420 zł miesięcznie (plus VAT). Rafał Dudoń zaproponował kwotę 430 zł i taką będzie płacił, ponieważ jego oferty nie miał kto „przebić”.

Działka jest porośnięta trawą i ma raptem 25 m kw. powierzchni. Znajduje się przy pieszym chodniku łączącym ulice Włókniarzy i Starowiejską w Andrychowie, blisko wejścia do budynku krytej pływalni. Dzierżawca będzie musiał sam przygotować ją do prowadzenia działalności gospodarczej – między innymi utwardzić teren, wykonać przyłącze elektryczne, sprowadzić przyczepę gastronomiczną i przygotować przy niej miejsce do konsumpcji.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy