reklama

Wszystkie obiekty sportowe w jednym miejscu

Sport, Wiadomości, 10.11.2022 07:48, eł
Informacje o nich zostały zebrane na nowej - starej stronie internetowej.
Wszystkie obiekty sportowe w jednym miejscu

Urzędnicy z magistratu w Wadowicach stworzyli stronę internetową, na której można sprawdzić, jakie obiekty sportowe i rekreacyjne istnieją w gminie, w jakich godzinach są czynne i jak dokonać rezerwacji. Jest tam również dostępna mapa tras rowerowych. Prócz tego w serwisie mają być publikowane aktualności sportowe.

Można się z niego dowiedzieć, które atrakcje sportowo-rekreacyjne w mieście i wioskach są darmowe i poznać cenniki tych, za wstęp do których trzeba zapłacić. Jednych i drugich jest na terenie gminy już sporo, a ma być jeszcze więcej. Te istniejące to między innymi kryta pływalnia Delfin, korty tenisowe, tężnia solankowa, pełnowymiarowe boisko na stadionie MKS Skawa w Wadowicach, Orliki i boiska wielofunkcyjne w różnych miejscowościach.

- Nowy serwis powstał w miejsce strony krytej pływalni Delfin, która działała od początku istnienia obiektu, czyli od 2002 roku i mocno się zestarzała… Na 20-lecie basenu postanowiliśmy ją zatem odświeżyć i rozbudować o inne obiekty sportowe. Nowa strona jest responsywna, dzięki temu będzie wyglądać dobrze i czytelnie zarówno na dużym ekranie komputera czy laptopa, jak i na małym w smartfonie i tablecie – podkreśla burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński. Serwis znajduje się tutaj.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama