reklama
reklama

Wiadomo już, kto wybuduje flow park w Sułkowicach-Łęgu

Gospodarka, Wiadomości, 26.04.2022 13:22, eł

To będzie pierwszy taki obiekt w gminie Andrychów.

Wiadomo już, kto wybuduje flow park w Sułkowicach-Łęgu

Udało się pomyślnie rozstrzygnąć przetarg na budowę strefy flow park w Sułkowicach Łęgu. Będzie to wyjątkowe miejsce dla osób zainteresowanych uprawianiem street workoutu, czyli treningu ulicznego. To system drabinek, drążków i innych sprzętów umożliwiających wykonywanie ćwiczeń z wykorzystaniem własnej masy ciała - tak zwanej kalisteniki.

Taka strefa istnieje już w Parku Miejskim w Wadowicach. W Andrychowie jeszcze jej nie ma, ale za to jeszcze w tym roku powstanie w Sułkowicach Łęgu. Przedsięwzięcie będzie dofinansowane z Europejskiego Funduszu Rolnego. Flow park powstanie na terenie przy budynku dawnego przedszkola.

Do przetargu na jego wykonanie przystąpiły trzy firmy, ale oferta tylko jednej z nich spełniała wszystkie warunki udziału w postępowaniu. Złożyło ją Przedsiębiorstwo Budowlane Lurka z Białki koło Makowa Podhalańskiego. Firma wyceniła utworzenie flow parku na niespełna 140 tys. zł. To o prawie 9 tys. zł mniej niż gmina zamierzała przeznaczyć na ten cel. Od chwili podpisania umowy wykonawca będzie miał trzy miesiące na realizację inwestycji.


Foto: Facebook/FlowParksreklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy