reklama

Znowu dużo przerw w dostawie energii elektrycznej

Gospodarka, Wiadomości, 24.04.2022 20:37, eł

Dotkną mieszkańców 21 miejscowości na naszym terenie.

Znowu dużo przerw w dostawie energii elektrycznej

Czasem przyczyną braku prądu jest awaria. Znacznie częściej jednak dochodzi do tego z powodu modernizacji sieci lub konserwacji stacji transformatorowych. Takie przerwy są z góry zapowiadane przez Tauron Dystrybucję, a my co tydzień o nich informujemy.

W tym tygodniu będzie ich sporo, zwłaszcza w powiecie wadowickim. Tam przerwy w dostawie energii elektrycznej dotkną mieszkańców dziesięciu miejscowości (Andrychowa, Inwałdu, Wadowic, Ponikwi, Babicy, Barwałdu Średniego, Tomic, Wieprza, Frydrychowic oraz Przybradza) ale oczywiście nie całych, a jedynie ich części. W powiecie suskim do wyłączeń prądu dojdzie w sześciu miejscowościach, zaś w oświęcimskim w pięciu. Szczegóły w tabelach.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy