reklama
reklama

W tych miejscowościach wyłączą energię elektryczną

Gospodarka, Wiadomości, 25.09.2022 21:00, eł

Najdłuższe przerwy będą sięgały 9,5 godziny.

W tych miejscowościach wyłączą energię elektryczną

Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej są spowodowane niezbędną konserwacją czy remontem sieci. Podajemy, gdzie od 26 do 30 września Tauron wyłączy prąd. Niektóre przerwy będą najwyżej dwugodzinne, ale inne potrwają 8,5 czy nawet 9,5 godziny, co może być już bardzo uciążliwe.

Znamy dokładne terminy i lokalizacje, w których dojdzie do takich planowanych wyłączeń prądu. W powiecie wadowickim energii elektrycznej nie będzie w niektórych częściach dziewięciu miejscowości: Andrychowa, Wieprza, Wadowic, Ponikwi, Lanckorony, Bugaja, Miejsca, Marcyporęby, Tłuczani. W sąsiednim powiecie suskim do przerw w dostawie prądu dojdzie w Zawoi, Osielcu, Toporzysku, Wysokiej, Grzechyni i Jachówce. Najmniej będzie ich w oświęcimskim. Szczegóły w poniższych tabelach.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pexels

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy