reklama

W marcu i kwietniu wywiozą stare graty. Podajemy terminy

, Gospodarka, Wiadomości, 23.02.2021 14:13,
Zobaczcie grafik dla gminy Andrychów.
W marcu i kwietniu wywiozą stare graty. Podajemy terminy

Magistrat w Andrychowie informuje, że miesiącach marzec - kwiecień 2021 r. na terenie gminy Andrychów nastąpi zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon (pochodzących z rowerów, wózków, motorowerów, motocykli oraz samochodów osobowych) bezpośrednio spod nieruchomości jednorodzinnych.

ALE UWAGA - NIE WYWIOZĄ WSZYSTKIEGO!

Szczegóły w ogłoszeniu magistratu:

Za odpady wielkogabarytowe uznaje się odpady komunalne, które ze względu na swoje rozmiary i masę, nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach przeznaczonych do zbierania odpadów komunalnych. Odpady w dniu wywozu należy wystawić przed nieruchomość najpóźniej do godz. 9.00!!!

UWAGA!!!

W związku z wprowadzeniem limitów zużytych opon (do 4 szt. na rok z danej nieruchomości) wszystkie opony wystawiane przez właścicieli nieruchomości podczas zbiórki odpadów wielkogabarytowych winny być oznakowane indywidualnym numerem ewidencyjnym, nadanym dla nieruchomości, w celu ich prawidłowego przypisania do poszczególnych nieruchomości przez firmę wywozową.

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne takie jak deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części samochodowe, motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady zielone, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi.

W/w odpady NIE BĘDĄ ODBIERANE spod nieruchomości! Można je oddać do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zlokalizowanych w Andrychowie przy ul. Batorego 24 lub ul. Biała Droga zgodnie z zapisami REGULAMINU KORZYSTANIA Z PUNKTÓW SELEKTYWNEGO ZBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH NA TERENIE GMINY ANDRYCHÓW. Regulamin można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego w Andrychowie pod adresem: andrychow.eu (zakładka: gospodarka-odpadami).

W przypadku konieczności pozbycia się mebli i innych odpadów wielkogabarytowych (w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego) poza podanymi terminami zbiórki istnieje możliwość bezpłatnego oddania w/w odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Biała Droga w Andrychowie.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych (marzec – kwiecień 2021 r.)Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 23.02.2021 16:17

Jakie jeszcze limity wprowadzicie??? Naprawdę nikt się nie uczy, że jak nie ma tego gdzie wyrzucić to pójdzie do lasu albo przez komin. ? Pieprzona hipokryzja władz - (@ Tomasz Żak - będziesz tu za chwilę mieszkał ) dbających o środowisko poprzez coraz więcej guplawych zakazów....Po co 4 opony jak możecie dać 1- ną ? Rowerowe też ? A od wózka dla dzieci albo od taczki albo od traktora ? I jeszcze identyfikacja ze zdjęciem wszystkich członków rodzimy ... co za OSŁY !