reklama
reklama

W jednym powiecie znowu więcej przerw w dostawie prądu niż w pozostałych

Gospodarka, Wiadomości, 29.05.2022 20:40, eł

Podajemy lokalizacje i terminy planowanych wyłączeń energii elektrycznej w ciągu całego tygodnia.

W jednym powiecie znowu więcej przerw w dostawie prądu niż w pozostałych

Nie wszystkie przerwy w dostawie energii elektrycznej spowodowane są awariami. Czasem trzeba na jakiś czas wyłączyć prąd w czasie modernizacji czy konserwacji linii elektroenergetycznych lub stacji transformatorowych. Takie prace planowane są zawsze z wyprzedzeniem i informacje o nich podawane są do publicznej wiadomości.

Mimo wszystko zdarza się, że przerwa w dostawie energii elektrycznej okazuje się dla kogoś niespodzianką. Nie każdy bowiem zwraca uwagę na wywieszki umieszczone na słupach i drzewach. Dlatego co tydzień zbieramy dla Was informacje o planowanych przez spółkę Tauron Dystrybucja wyłączeniach prądu w ciągu kilku najbliższych dni. Tym razem podajemy dane o przerwach w okresie od 30 maja do 3 czerwca.

Jak zwykle, najwięcej będzie ich w powiecie wadowickim, gdzie kilkugodzinne braki energii elektrycznej odczują mieszkańcy niektórych części Andrychowa, Rzyk, Przybradza, Stryszowa, Zakrzowa, Paszkówki, Bęczyna, Choczni, Bachowic i Spytkowic. W powiecie suskim do przerw dojdzie na terenie Suchej Beskidzkiej, Kurowa i Osielca, zaś w oświęcimskim zdarzą się one w Przeciszowie, Osieku i Podolszu. Szczegóły w poniższych tabelach.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy