reklama

Sukces firmy z Andrychowa

, MAGAZYN, Wiadomości, 26.05.2022 20:20,

Została laureatem Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy. Jej właściciel to zarazem szewc i motocyklista.

Sukces firmy z Andrychowa

W wyjątkowym miejscu, bo w Operze Krakowskiej, odbyło się wręczenie nagród dla wyróżniających się przedsiębiorców z Małopolski. W gronie tych, którzy zdobyli laury w plebiscycie „Mikro Firma za rogiem 2022” znalazł się mały zakład doskonale znany mieszkańcom Andrychowa - Usługi szewskie i kaletnicze U Jerzego, który działa przy ulicy Krakowskiej.

Co roku Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w tym samym mieście przyznają Małopolską Nagrodę Rynku Pracy. W ramach tego wydarzenia organizowany jest także plebiscyt „Mikro Firma za rogiem 2022”.

Jego celem jest wyróżnienie mikroprzedsiębiorstw, które pełnią ważne znaczenie wśród lokalnej społeczności i cieszą się szczególnym uznaniem klientów. W tym roku zwycięzcami plebiscytu zostały trzy firmy, w tym właśnie Usługi szewskie i kaletnicze, prowadzone przez Jerzego Kamińskiego z Andrychowa.

Pan Jerzy pracuje w zawodzie już trzy dekady. Znany jest z tego, że potrafi odratować nawet najbardziej sfatygowane buty czy torebki. - Czasem wydaje się, że już nic nie da się z nich zrobić, ale ja staram się sprawić, że będą jak nowe – skromnie przyznaje nagrodzony przedsiębiorca. W jego ślady poszedł syn, który również pracuje w zakładzie U Jerzego.

W wolnym czasie przedsiębiorca oddaje się swemu zamiłowaniu do jednośladów. - Jeździmy rodzinnie na motorach, razem z grupą motocyklową z Andrychowa i okolic. Dużo działamy, zbieramy podarunki dla dzieci. Udzielamy się w różnych akcjach, na przykład MotoMikołaje i Motokrew. Staramy się dobrze pokazywać naszą pasję motocyklową.


Foto: Facebook/Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach/"U Jerzego" Usługi szewskie i kaletnicze

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy