reklama
reklama

To będzie tydzień z długą listą przerw w dostawie energii elektrycznej

Gospodarka, Wiadomości, 17.03.2024 20:55, eł

Przedstawiamy cotygodniowy raport na temat wyłączeń prądu.

To będzie tydzień z długą listą przerw w dostawie energii elektrycznej

Jak w każdy prawie niedzielny wieczór, podajemy informację o planowanych przez spółkę Tauron Dystrybucja przerwach w dostawie energii elektrycznej. W nadchodzących dniach będzie ich sporo, a – co gorsza – niektóre z nich mogą potrwać naprawdę długo – nawet do 9,5 godz.

Przerwy w dostawie prądu, które podajemy w poniższych tabelach, związane są z planowanymi przez spółkę Tauron Dystrybucja pracami modernizacyjnymi i konserwacyjnymi. Nie zawsze trwają one tak długo, jak wynika z zapowiedzi. Wszystko zależy od tego, jak szybko energetykom uda się z nimi uporać. Czasem są w stanie uwinąć się znacznie szybciej, niekiedy jednak trwa to dłużej.
Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy