reklama
reklama

Te dziury wkrótce znikną

Gospodarka, Wiadomości, 05.04.2023 15:35, eł

Kończy się udręka mieszkańców. Ale przez jakiś czas muszą się liczyć z dodatkowymi utrudnieniami.

Te dziury wkrótce znikną

Kilka dni temu opublikowaliśmy list naszego czytelnika z Wadowic, zdegustowanego stanem nawierzchni ulic na osiedlu XX-lecia w tym mieście. Około miesiąca temu zakończono tam przebudowę chodników, ale asfalt pozostał taki, jaki był – spękany i dziurawy jak szwajcarski ser. Jak się jednak okazuje, już po świętach ma ruszyć dalszy ciąg remontu.

Mieszkańcy osiedla XX-lecia w Wadowicach sądzili, że zaraz po modernizacji chodników drogowcy zajmą się nawierzchnią jezdni. Jakież było ich zdziwienie, gdy nic takiego nie nastąpiło. Mijały dni, ale robotnicy nie wracali. Gdy mieszkańcy pytali burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego na jego facebookowym profilu, co z remontem jezdni, odpowiadał, że nowa nawierzchnia będzie położona w ciągu kilku najbliższych dni. Pisał tak już trzy tygodnie temu, a dokładnie te same słowa powtórzył w tydzień później.

Teraz jednak wykonawca inwestycji poinformował, że dalszy ciąg prac ruszy zaraz po Świętach Wielkanocnych, we wtorek, 11 kwietnia. Będzie się to wiązało z pewnymi utrudnieniami dla kierowców. Mieszkańcy, którzy parkowali na jezdni, muszą też na jakiś czas poszukać nowych miejsc postojowych.

Foto: nadesałne

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 06.04.2023 10:57

Tyle było ostatnio ważnych spraw , co tam jakieś XX -lecia. Widzicie więc gdzie ma Was władza, którą wybraliście- współczuję, ale przygotowania do opuszczenia "Titanica" ważniejsze- wojna o szalupy.