reklama

Urząd szuka chętnych do sprzątania

MAGAZYN, Wiadomości, 05.04.2023 13:00,
Sprzątać jest co, znajdą się chętni do udziału w akcji?
Urząd szuka chętnych do sprzątania
W dniach 17–21 kwietnia Urząd Miejski w Andrychowie organizuje akcję społeczną „Sprzątamy naszą gminę, pomagamy naturze”. Sprzątane będą m.in. tereny nad Wieprzówką.

Magistrat zapewnia transport zebranych odpadów. Ciągle poszukiwani są chętni wolontariusze, którzy pomogą w zbieraniu śmieci.

Urząd informuje, że chętni do uczestnictwa w akcji proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 33 842 99 68.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 07.04.2023 07:41

Do dyrektorów szkół w gminie Andrychów ! Niech Was ręka boska broni, a Basia Kuratorka z Krakowa obejmie swoją opieką, jak w ramach obowiązku szkolnego zmusicie dzieci do sprzątania tych śmieci na brzegach Wieprzówki. Chyba, że w obowiązującej podstawie programowej znajdziecie zapis : zdobycie umiejętności zbierania odpadów komunalnych, bo urząd miasta wraz z trzema burmistrzami i dyrektorem biura sobie nie radzi z zadaniami własnymi Gminy i jedynym rozwiązaniem jest bezpłatna praca nieletnich. W folwarku Andrychów obowiązek pańszczyzny obejmuje tylko pełnoletnich włościan i tylko wybrańców wójta Żaka. Pozostali płacą podatki i inne daniny do dworu i są zwolnieni.

Nostradamus, 06.04.2023 12:41

Zawsze mnie uczono , nie ma nic za darmo. Nic za darmo nie dostaniesz nawet kopa w tyłek. A tu niespodzianka jest praca za darmo !!!. :)

Zakolog, 05.04.2023 14:45

Urzędowi Miasta Andrychów, My Mieszkańcy przypominany, że w dniu 29 grudnia 2022 roku, tenże urząd wybrał najdroższą ofertę w przetargu, który sam ogłosił w brzmieniu „Bieżące utrzymanie czystości i porządku na terenie Gminy Andrychów w roku 2023” za kwotę 1.004.494,37 złotych. Szczęśliwym nabywcą w/w pieniędzy andrychowskiego podatnika została firma ZGK Andrychów, w której władzach dorabia do skromnej pensji vice burmistrza pan Wojciech Polak do którego to urząd powinien się zwracać w sprawach pomocy Naturze !

Koniczynka, 05.04.2023 12:57

A radni też będą zbierać??? Zwłaszcza te emeryty z Żydkiem, Sarlejem, Prusem na czele, oczywiście jeszcze ten chłopak z Rzyk co się zwie Guzdek. Coś dla środowiska zrobić tak od siebie.