reklama

Przedsiębiorca z Andrychowa poprowadzi bar bistro na nowym dworcu

Gospodarka, Wiadomości, 07.12.2023 15:50, eł
W Andrychowie prowadzi dwie popularne kawiarnie. Teraz czas na podbój Wadowic?
Przedsiębiorca z Andrychowa poprowadzi bar bistro na nowym dworcu

Na nowym dworcu autobusowym w Wadowicach, w budynku, w którym mieści się poczekalnia dla pasażerów, znajduje się też lokal przygotowany pod bar bistro. W listopadzie wadowicki magistrat ogłosił przetarg na jego wynajem, który został przeprowadzony kilka dni temu. Jak się okazuje, wygrał go przedsiębiorca z Andrychowa.

To firma Mut Jan Macieja Nadajczyka, zajmująca się między innymi przewozami pasażerskimi, ale również działalnością gastronomiczną. W Andrychowie prowadzi dwie klimatyczne kawiarnie o sympatycznej nazwie Dzień Dobry.

Lokal na dworcu autobusowym w Wadowicach ma powierzchnię niedużego mieszkania, nieco przekraczającą 57 m2. Wywoławcza wysokość czynszu wynosiła 16 zł miesięcznie za metr kwadratowy plus 23 % VAT-u. Maciej Nadajczyk przebił ją w licytacji prawie dwukrotnie, do 30 zł.


Foto: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy