reklama

Po świętach już znacznie więcej wyłączeń prądu niż przed nimi

Gospodarka, Wiadomości, 10.04.2023 20:40, eł

Warto sprawdzić, gdzie go nie będzie.

Po świętach już znacznie więcej wyłączeń prądu niż przed nimi

W Wielkim Tygodniu spółka Tauron Dystrybucja prowadziła niewiele prac związanych z modernizacją czy konserwacją sieci energetycznej. Ale po świętach wraca do normalnego trybu działania. Tyle tylko, że pełną parą rusza nie we wtorek, a dopiero w środę.

W dniach od 12 do 15 kwietnia (tak – tym razem nawet na sobotę spółka Tauron Dystrybucja zaplanowała część prac) do wyłączeń prądu dojdzie we wszystkich powiatach na naszym terenie. Jednorazowe przerwy w dostawie energii elektrycznej mogą w niektórych miejscach wynieść nawet 7 czy więcej godzin. To może poważnie przeszkodzić w realizacji naszych planów, dlatego warto sprawdzić, gdzie i kiedy nie będzie prądu.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy