reklama

Od dwóch do siedmiu godzin bez prądu. Gdzie go zabraknie?

, Gospodarka, Wiadomości, 03.05.2022 22:53, eł

Podajemy informacje o przerwach w dostawie energii elektrycznej w najbliższych dniach.

Od dwóch do siedmiu godzin bez prądu. Gdzie go zabraknie?

Długi weekend sprawił, że spółka Tauron Dystrybucja przygotowała na ten tydzień zdecydowanie mniej prac, które wymagają wyłączenia prądu. Stąd też niewiele będzie w najbliższych dniach planowanych przerw w dostawie energii elektrycznej.

Niemniej mieszkańcy kilku miejscowości muszą się przygotować, że nie będą mieć prądu przez dość długi czas. Wyłączenia będą trwały od dwóch do nawet siedmiu godzin. W powiecie wadowickim przerwy w dostawie energii elektrycznej wystąpią w częściach Wieprza, Inwałdu i Brodów. W suskim zdarzą się one w Zembrzycach i Grzechyni, zaś w oświęcimskim w Kętach i Witkowicach. Poniżej szczegółowe informacje na temat miejsc i terminów planowanych wyłączeń prądu.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy