reklama

Nowe mieszkania w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 30.09.2022 15:28, DK
W mieście powstaje pierwsza z trzech dużych inwestycji.
Nowe mieszkania w Andrychowie


Największy deweloper w Małopolsce, czyli Bongo Invest rozpoczął dużą inwestycję w Andrychowie. A to dopiero początek.

Przy ul. Konstytucji 3 Maja powstają trzy duże budynki. W każdym z nich znajdzie się od 6 do 7 lokali. Najprawdopodobniej inwestycja zakończy się na przełomie 2023/2024 roku.

To nie jedyne mieszkania jakie Bongo Invest wybuduje w mieście. W planach są jeszcze dwie duże budowy - przy ul. Brzegi oraz na osiedlu Lenartowicza (na terenie starej cegielni).

Firma prężnie się rozwija i realizuje kolejne etapy wielu innych inwestycji, między innymi w Zatorze nastąpił koniec trzeciego etapu i początkiem przyszłego roku oddane zostanie 90 mieszkań. A kolejnych 60 przy ul. Krasińskiego w Wadowicach. Te mają być oddane w połowie 2023 roku.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy