reklama

Mieszkańcy wywalczyli remont drogi

Gospodarka, Wiadomości, 21.11.2023 09:20, red
Wybrano firmę, która zajmie się remontem jednej z dróg w Rzykach.
Mieszkańcy wywalczyli remont drogi
W Urzędzie Miejskim w Andrychowie rozstrzygnięty został przetarg na remont drogi gminnej na osiedlu Kierczaki w Rzykach. O tej drodze było głośno w wakacje, kiedy grupa mieszkańców przyszła do magistratu, domagając się pilnego remontu tej drogi. Okazało się bowiem, że gmina wycofała się z rządowej dotacji przyznanej na ten cel.

Wówczas podczas spotkania w magistracie ze strony władz padły pewne deklaracje, m.in. ta że po wakacjach ogłoszony zostanie przetarg na rmeont drogi. Przetarg został właśnie rozstrzygnięty. W tym etapie prace obejmą kompleksowy remont 700 metrów tej drogi. Zajmie się tym firma Drog Bud, a koszt inwestycji to 1,1 mln zł. Okres realizacji zamówienia wynosi 13 miesięcy.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Łowca Dziewic, 21.11.2023 15:35

Guzdek kolejny raz wygrał z burmistrzem