reklama

Kolejne lokalizacje bez prądu. Gdzie go nie będzie?

Gospodarka, Wiadomości, 05.03.2023 20:25, eł
Niektóre przerwy mogą sięgać nawet 9 godzin.
Kolejne lokalizacje bez prądu. Gdzie go nie będzie?

Aby dystrybutor energii elektrycznej mógł dostarczać ją nam bez zakłóceń, musi czasem modernizować sieć lub przeprowadzić prace konserwacyjne. A nie da się tego zrobić bez wyłączenia prądu na jakiś czas. Niektóre przerwy są krótkie, inne trwają kilka godzin. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie do nich dojdzie.

W najbliższych dniach Tauron Dystrybucja planuje sporo wyłączeń prądu na naszym terenie. W powiecie wadowickim wystąpią one w Andrychowie, Spytkowicach, Stryszowie, Kossowej, Brzeźnicy oraz Jaroszowicach. Trochę mniej przerw będzie w ościennych powiatach. W suskim zaplanowano je w Sidzinie, Naprawie, Łętowni i Osielcu, zaś w oświęcimskim między innymi w Osieku. Szczegóły w tabelach pod tekstem.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy