Jest mały kompromis. Jedna apteka wraca do nocnych dyżurów

, Gospodarka, Wiadomości, 26.02.2019 12:30, red
Jest mały kompromis. Jedna apteka wraca do nocnych dyżurów
Przypomnijmy, że pod koniec zeszłego roku kalwaryjscy aptekarze postanowili, że w 2019 roku nie będą pełnić nocnych, weekendowych i świątecznych dyżurów. Od tej pory mieszkańcy gminy Kalwarii Zebrzydowska, w razie potrzeby, muszą dojeżdżać do dyżurującej apteki w Wadowicach.

Władze Kalwarii prowadzą negocjacje z aptekarzami. Na razie mogą mówić o małym sukcesie. Do pełnienia dyżurów według zatwierdzonego na ten rok grafika wraca "Twoja Apteka" przy Alei Jana Pawła II 7.

Pozostali aptekarze na razie pozostają przy swoim stanowisku i dyżurować nie zamierzają. Na razie więc dyżur będzie pełniony przez aptekę przez 10 dni w każdym miesiącu.

Najbliższe nocne i weekendowe dyżury Apteki "Twoja Apteka" - al. Jana Pawła II 7 w Kalwarii Zebrzydowskiej (budynek przychodni zdrowia).

14.03 - 23.03
10.04 - 19.04
7.05 - 16.05
3.06 - 12.06
30.06 - 9.07

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy