reklama

Dramatyczna sytuacja nad zaporą. Kobieta skoczyła z mostu

, Na sygnale, Wiadomości, 25.02.2019 15:00,
Na miejscu działania prowadzili strażacy oraz policjanci.
Dramatyczna sytuacja nad zaporą. Kobieta skoczyła z mostu
Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe (25.02) popołudnie na wiadukcie drogowym nad zaporą w Świnnej Porębie. Mieszkanka Wadowic skoczyła z mostu.

W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy oraz policjanci. 28- letnia kobieta została wyciągnięta z wody. Długo prowadzona była reanimacja. Niestety kobiety nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 27.02.2019 19:17

Bóg mi wybaczy ale nie wybacza osobą odbierającym sobie życie, pewnie na tyle znasz religie, o ile jesteś katolikiem ?

martin79, 26.02.2019 09:09

Keson.......niech ci Pan Bóg wybaczy to co ty piszesz

Keson, 26.02.2019 02:36

Niestety ale ten most słynie z takich akcji. Może to takie nasze USA jak "Złote Wrota" San Francisco Golden Gate gdzie jest najwięcej samobójstw. Najgorsze jest to, że taki skoczek nie wie ile kosztów związanych z akcją ratowniczą robi, ile tragedii rodzinnych ile problemów. No ale ktoś sobie skoczył. Nie mam szacunku do takich osób.