Oświetlenie przejść w końcu działa

, Wiadomości, 26.02.2019 10:39,
Po wielu interwencjach, w końcu uruchomiono oświetlenie dwóch bardzo ważnych przejść dla pieszych w Andrychowie.
Oświetlenie przejść w końcu działa
Chodzi o przejścia na ul.. 1 Maja obok hali sportowej oraz ulicy Beskidzkiej w Andrychowie, przy cmentarzu. Oświetlenie, choć było zamontowane, przez wiele miesięcy nie działało. W końcu jednak zostało uruchomione. Powinno być bezpieczniej dla pieszych.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

budyn77, 26.02.2019 11:38

Nowy (drugi) wicewójt zatrudniony i juz efekt! Zatrudnić więcej wicewójtów! Musi być ich przynajmniej pięciu! Brawo wójt Zak!

Turboplazmotron, 26.02.2019 11:22

Może w przyszłości zadba się o doświetlenie wszystkich przejść a przy newralgicznych zamontują jakieś dodatkowe udogodnienia np. migające znaki gdy zbliża się pieszy do pasów.

chrumchrum, 26.02.2019 11:07

Dzień dobry. Wszystkie przejścia dla pieszych są ważne, ale z tych które budzą strach wśród pieszych jak i mnie (kierowcy) to: 1 - przejście przy Urzędzie Pocztowym na ul. Krakowskiej, 2 - Przejście przy bramie Andropol (vis a vis Andorii).