Oferta pracy: PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.03.2019 09:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zobacz szczegóły.
PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ (praca dla kobiet)

BIBP SP. Z O. O.

Ul. S. Staszica 19

32-640 Zator

Firma z branży opakowań dla przemysłu spożywczego w związku z rozwojem działalności poszukuje osób na stanowisko PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ
Miejsce pracy: SSE Zator

Opis stanowiska:
- Pakowanie asortymentu zgodnie z przyjętymi procedurami
- Kontrola jakości wyrobu gotowego

Wymagania:
- Dokładność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach
- Dyspozycyjność (możliwość podjęcia pracy od zaraz i w systemie trzyzmianowym)

Oferujemy stałe wynagrodzenie+premia uznaniowa, umowa o pracę

Zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z dopiskiem: PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ.

Tel.kontaktowy 730 202 309