reklama

Gdzie tym razem zabraknie prądu?

Gospodarka, Wiadomości, 31.10.2022 21:32, eł

Podajemy dane na najbliższe dni.

Gdzie tym razem zabraknie prądu?

W tym tygodniu później niż zwykle przekazujemy informacje o planowanych wyłączeniach prądu. Wszystko dlatego, że spółka Tauron Dystrybucja nie zaplanowała w naszym regionie żadnych prac na 31 października, co nie znaczy, że tego dnia próżnowała. Po prostu wykonywała je w innych lokalizacjach.

Takich prac w naszej okolicy można się natomiast spodziewać od 2 do 5 listopada, głównie jednak w środę, czwartek i piątek. Najwięcej, jak zwykle, będzie ich w powiecie wadowickim. Tam bez prądu będą w różnych terminach mieszkańcy części Andrychowa, Wadowic, Wieprza, Zebrzydowic, Zawadki, Łękawicy i Stryszowa. Przerwy w dostawie energii elektrycznej będą też gdzieniegdzie w powiatach suskim i oświęcimskim. Szczegóły w poniższych tabelach.

Uwaga! W zestawieniu dla powiatu wadowickiego spółka Tauron Dystrybucja omyłkowo uwzględniła Marcówkę, która znajduje się w sąsiednim suskim.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mirko2006, 01.11.2022 15:32

Proszę wstawiać fotki z polskiej energetyki panie pismak.!