reklama
reklama

Gdzie Tauron wyłączy prąd w najbliższych dniach?

Gospodarka, Wiadomości, 26.03.2023 22:17, eł

Jak w każdą niedzielę, informujemy o przerwach w dostawie energii elektrycznej na naszym terenie.

Gdzie Tauron wyłączy prąd w najbliższych dniach?

Planujecie wielkie pranie lub pieczenie ciast w elektrycznym piekarniku? Sprawdźcie, gdzie i kiedy urządzenia zasilane prądem będą bezużyteczne. Tauron Dystrybucja planuje na nadchodzące dni sporo prac, które wymagają wyłączenia na jakiś czas energii elektrycznej.

Niekiedy Tauron Dystrybucja zapowiada dużo przerw, ale raczej krótkich, sięgających najwyżej kilkudziesięciu minut. Tym razem przewidywany czas ich trwania z reguły wynosi kilka godzin, nierzadko siedem lub osiem. Tak długich przerw można się spodziewać na przykład w Rzykach, Inwałdzie czy we Frydrychowicach. Warto zatem sprawdzić poniższe tabele, by wiedzieć, na kiedy zaplanować takie zajęcia, które wymagają użycia prądu.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy