reklama
reklama

Tyle emocji w jednym trzyminutowym nagraniu. Tego trzeba posłuchać!

MAGAZYN, Wiadomości, 25.03.2023 19:25, eł
Justyna Biedrawa po raz kolejny zaskoczyła.
Tyle emocji w jednym trzyminutowym nagraniu. Tego trzeba posłuchać!

Pochodząca z Sidziny koło Jordanowa wokalistka i autorka tekstów Justyna Biedrawa przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że słowa jej utworów nigdy nie są błahe. Nie inaczej jest w jej najnowszym nagraniu, które nie tylko porusza ważny temat, ale też robi to w sposób chwytający za serce.

Justyna śpiewa w nim o zmaganiach z akceptacją ciała, czyli problemie, który w dzisiejszych czasach dotyka wiele osób i często zaczyna je dręczyć już w bardzo młodym wieku. Tekst oparty jest na jej własnych przeżyciach, dzięki czemu autorka przekazuje go bardzo przekonująco i emocjonalnie.

- Jest to szczera, niełatwa próba opisania historii, która, mam nadzieję, skłoni słuchaczy do refleksji nad tym, z czego wynika panująca obsesja wyglądu, piękna i jak możemy uchronić przed nią w szczególności młode osoby – mówi o piosence „Zamienię się ciałem” Justyna Biedrawa.

Autorka utworu jest bardzo piękną, zgrabną dziewczyną, która – jak można by sądzić – sama nigdy nie mogła mieć podobnych problemów. Dlatego warto go wysłuchać w zestawieniu z obrazem, który dobitnie pokazuje, jak niepotrzebne katusze przeżywa wiele młodych osób i że trzeba im pomóc, by mogły pokochać siebie takimi, jakie są. Poniżej prezentujemy teledysk do piosenki „Zamienię się ciałem”, wyreżyserowany przez Karolinę Belkę. Utworu można też posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Więcej o Justynie Biedrawie pisaliśmy tutaj.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy