reklama
reklama

Gdzie nie będzie prądu? Na liście stacja paliw, market Biedronka i wiele domów

Gospodarka, Wiadomości, 18.02.2024 21:00, eł

Jak co tydzień, podajemy, gdzie w najbliższych dniach Tauron Dystrybucja wyłączy energię elektryczną.

Gdzie nie będzie prądu? Na liście stacja paliw, market Biedronka i wiele domów

Przerwy w dostawie prądu nie zawsze są wynikiem awarii. Znacznie częściej dochodzi do planowanych wyłączeń energii elektrycznej, związanych z koniecznymi pracami konserwacyjnymi czy modernizacyjnymi. O takich przerwach spółka Tauron Dystrybucja informuje z pięciodniowym wyprzedzeniem.

W dniach od 19 do 23 lutego najwięcej wyłączeń prądu będzie w powiecie suskim. Ale w wadowickim lista jest niewiele krótsza. W samych Wadowicach problem dotknie między innymi kilka firm. We wtorek nie będzie prądu będzie między innymi na stacji paliw Moya, w dyskoncie Biedronka i warsztacie samochodowym przy ulicy Piłsudskiego. Do przerw w dostawie energii elektrycznej dojdzie też w Andrychowie i innych miejscowościach. Pojawią się również w powiecie oświęcimskim. Szczegóły poniżej.
Foto: Pexels

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy