reklama

Gdzie i kiedy Tauron wyłączy prąd? Lista jest długa

Gospodarka, Wiadomości, 05.06.2022 20:30, eł
Są miejsca, gdzie energii elektrycznej nie będzie przez cały dzień!
Gdzie i kiedy Tauron wyłączy prąd? Lista jest długa

Planujecie wielkie pranie lub koszenie ogródka elektryczną kosiarką? Sprawdźcie, gdzie i kiedy urządzenia zasilane prądem będą bezużyteczne. Tauron Dystrybucja planuje na nadchodzące dni sporo prac, które wymagają wyłączenia na jakiś czas energii elektrycznej.

Przerwy w dostawie prądu będą różnej długości. Niektóre zaledwie godzinne, ale na przykład w Izdebniku są ulice, gdzie energii elektrycznej nie będzie przez niemal cały dzień – od 7.30 do 19.00! W dwóch lokalizacjach w Wadowicach przerwa będzie jeszcze dłuższa. Warto zatem sprawdzić poniższe tabele, by wiedzieć, na kiedy zaplanować takie zajęcia, które wymagają użycia prądu.

Jak zwykle, najwięcej przerw będzie w powiecie wadowickim. W suskim i oświęcimskim lista miejsc, w których Tauron Dystrybucja planuje na ten tydzień prace modernizacyjne lub konserwacyjne jest zdecydowanie krótsza.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy