reklama
reklama

Dużo przerw w dostawie prądu. Najdłuższe do 9 godzin!

Gospodarka, Wiadomości, 04.02.2024 21:10, eł

Między innymi w Wadowicach, Kętach i wioskach gminy Andrychów.

Dużo przerw w dostawie prądu. Najdłuższe do 9 godzin!

Jak co tydzień, podajemy, gdzie i kiedy Tauron Dystrybucja wyłączy dostawy energii elektrycznej. Planowane przerwy w dostarczaniu prądu do wybranych lokalizacji związane są z modernizacją i konserwacją sieci oraz stacji transformatorowych.

W najbliższych dniach takich prac będzie sporo, a w niektórych miejscach energii elektrycznej może nie być nawet do 9 godzin! Gdzie dojdzie do planowanych wyłączeń prądu? W powiecie wadowickim na przykład w niektórych częściach Wadowic, Targanic, Roczyn i Sułkowic, a w oświęcimskim między innymi na wybranych ulicach Kęt, Bielan, Witkowic czy Przeciszowa. Jak zazwyczaj, najmniej przerw w dostawie energii elektrycznej będzie w powiecie suskim. Szczegóły w poniższych tabelach.
Foto: Pixabay

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy