reklama
reklama

Wybory coraz bliżej, ujawniają się kolejni kandydaci na włodarzy

Polityka, Wiadomości, 02.02.2024 16:25, eł

Tutaj o fotel wójta zamierza walczyć niedawny sekretarz gminy.

Wybory coraz bliżej, ujawniają się kolejni kandydaci na włodarzy

Wiadomo już, kto oprócz obecnej pani wójt Renaty Galary będzie kandydował o fotel włodarza gminy Mucharz. To Paweł Paździora, który wiele lat przepracował w tamtejszym urzędzie. I chciałby do niego powrócić w innej roli niż dotychczasowe.

Paweł Paździora mieszka w Jaszczurowej i od najmłodszych lat związany jest z gminą Mucharz. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a przy tym ma bogate doświadczenie samorządowe. Z początku pracował w Starostwie Powiatowym w Wadowicach, gdzie był między innymi kierownikiem Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu. Później kierował Urzędem Stanu Cywilnego w Mucharzu, a następnie został sekretarzem gminy.

Obecnie zatrudniony jest w Urzędzie Gminy w Spytkowicach, również na kierowniczym stanowisku. Jest szefem Referatu Ogólno-Organizacyjnego. Ponadto działa jako wiceprezes stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gościniec 4 Żywiołów”.

W wyborach wójta będzie startował z niezależnego komitetu wyborczego pod nazwą „Przyjazna gmina”. - Na razie go budujemy. Dzisiaj złożyliśmy zawiadomienie do komisarza – mówi Paweł Paździora.


Foto: Facebook/Paweł Paździora

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy