reklama
reklama

Drugie podejście do przebudowy przedszkola. Czy tym razem uda się wyłonić wykonawcę?

Gospodarka, Wiadomości, 21.02.2024 07:50, eł
Teraz znajdą się chętni?
Drugie podejście do przebudowy przedszkola. Czy tym razem uda się wyłonić wykonawcę?

Urząd Miejski w Andrychowie ogłosił już drugi przetarg na przebudowę przedszkola przy Zespole Szkół Samorządowych w Rzykach. Pierwszy został unieważniony z powodu zbyt wysokich cen. Czy drugi pozwoli wyłonić wykonawcę?

Choć mieszczące się na osiedlu Szczęśniaki w Rzykach przedszkole wygląda z zewnątrz nieźle, stan pomieszczeń i instalacji pozostawia sporo do życzenia. Mieszkańcy wsi od dawna uważają, że remont jest bardzo pilną sprawą, ale dopiero pod koniec ubiegłego roku doczekali się przetargu na przeprowadzenie tej inwestycji.

Niestety, choć przystąpiło do niego 6 firm, postępowanie zostało niedawno unieważnione. Powodem były zbyt wysokie ceny. Oferenci wycenili wymienione w przetargu prace na kwoty od 1,3 mln zł do prawie 1,9 mln zł. Tymczasem władze gminy Andrychów zamierzały przeznaczyć na to zadanie nie więcej niż okrągły milion złotych.

Teraz ukazało się drugie ogłoszenie o przetargu na przebudowę przedszkola w Rzykach. Termin składania ofert upłynie tym razem 5 marca o 10.00. W godzinę później zostaną one otwarte. Wykonawca przebudowy przedszkolnych pomieszczeń będzie musiał uwinąć się z pracami, aby zakończyć je przed rozpoczęciem roku szkolnego. Powinien zdążyć ze wszystkim do 15 sierpnia.


Foto: Google Street Viewreklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Obserwator, 21.02.2024 13:07

Jak nie zrobią to Guzdek pójdzie znowu z mieszkańcami na urząd jak w sprawie drogi