reklama

Długa lista miejsc bez prądu. Gdzie Tauron go wyłączy?

, Gospodarka, Wiadomości, 22.05.2022 21:00, eł

Warto sprawdzić, gdzie i kiedy zabraknie energii elektrycznej.

Długa lista miejsc bez prądu. Gdzie Tauron go wyłączy?

Jak w każdą niedzielę, podajemy, w jakich miejscowościach Tauron Dystrybucja zamierza w tym tygodniu wyłączyć prąc. Tym razem przerw w dostawie energii elektrycznej będzie naprawdę dużo.

Planowane wyłączenia prądu związane są z modernizacją sieci elektrycznej i konserwacją stacji transformatorowych. Tauron Dystrybucja zawiadamia o nich zawsze z wyprzedzeniem, rozwieszając pisemne ogłoszenia w miejscach, gdzie do takich przerw dojdzie. Dla tych, którzy nie czytają wywieszek na słupach, podajemy szczegółowe informacje o miejscach i terminach przerw w dostawie energii elektrycznej od 23 do 27 maja. Dzisiejsza lista jest naprawdę długa, zwłaszcza jeśli chodzi o powiat wadowicki. Sprawdźcie, czy i Waszej okolicy nie dotknie ten problem.

Powiat wadowicki


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy