reklama

We wtorek do Andrychowa przyjeżdżają uczestnicy ŚDM

, Wiadomości, 18.07.2016 07:00, ks
Już we wtorek do Andrychowa przyjeżdża pierwsza grupa pielgrzymów, którzy wezmą udział w Światowych Dniach Młodzieży.
We wtorek do Andrychowa przyjeżdżają uczestnicy ŚDM

W Andrychowie i okolicach w czasie ŚDM przebywać będzie kilkuset uczestników ŚDM. W większości nocować będą w domach i mieszkaniach gminy Andrychów, którzy zaoferowali swoją gościnność.

 

Już we wtorek na osiedle w Andrychowie autokarami przejedzie młodzież z Holandii. Co młodzi będą robić w najbliższych dniach, jeszcze przed ŚDM? Program pobytu już mają dokładnie zaplanowany.

 

- W środę odwiedzą Muzeum Auschwitz – Birkenau i o godz. 13.00 będą mieli Mszę św. w kościele św. Maksymiliana w Oświęcimiu. W czwartek o godz. 11.00 wezmą udział we Mszy św. w amfiteatrze w Żywcu i o godz. 14.00 będą wychodzić ze Szczyrku na Skrzyczne. W piątek będą mieli Mszę św. w Sanktuarium w Rychwałdzie o godz. 10.00 i odwiedzą Koniaków, Skoczów, Chlebową Chatę w Górkach Małych. Sobota będzie dniem zaangażowania społecznego w naszej parafii. W przyszłą niedzielę wezmą udział w Mszy św. w naszym kościele o godz. 10.00 i później udadzą się do Bielska-Białej, gdzie o godz. 15.00 będą uczestniczyć w Koronce do Bożego Miłosierdzia, wysłuchają koncertu, wezmą udział w Adoracji Najświętszego Sakramentu i w Apelu Jasnogórskim – poinformowała parafia św. Stanisława w Andrychowie.

 


 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Wszechpolak, 21.07.2016 22:43

@zandrychowa - masz chyba stare dane, wszystkie profile działają - polecam zajrzeć na nasz Andrychowski i ogólnopolski :) @kriisu78 - Olaboga, dzieci głodują! Czarna mafia! Pedofile! Zawsze mnie to bawi - oczernianie największej instytucji charytatywnej na świecie (np. Caritas) :) Logika antyklerykałów jest tak zabawna, że aż ciężko ją inteligentnie skomentować, żeby się nie zniżyć do poziomu takiego kriisa.

czubus, 19.07.2016 16:35

w zasadzie jest wszystko z wyjątkiem umartwiania i samobiczowania

kriisu78, 19.07.2016 07:52

weszpolak, skoro to święto religijne, to dlaczego z naszych podatków idzie na nie kilkaset baniek? Dzieci głodują by pedofilska czarna mafia mogła żyć w luksusach! Od egzorcyzmów są kościoły, których w RP nie brakuje. A sio, do środka, a sio! To nie są Światowe Dni Młodzieży, to bardziej Światowe Dni Amatorów Młodzieży. Pedofilów w purpurach się tam nazjeżdża, że hej! Młodzież ze świata przyjeżdża , będzie "szwedzki stół"!

zandrychowa, 19.07.2016 06:44

Wszechpolak nie mądruj to że teraz za sprawą PISu jesteście mocniejsi nie znaczy że tak zawsze będzie Nawet FB pousuwał wam profile

Wszechpolak, 18.07.2016 20:19

@Radio.Ma.Ryja - ty byś pewnie chciał, żeby ich zabrano na paradę równości, co? ŚDM to wydarzenie religijne.

Radio.Ma.Ryja, 18.07.2016 17:52

Znudza się na śmierć. Program iście dla staruszek. Wywioza wizerunek Polski jako średniowieczny zascianek.