reklama
reklama

Młodzież z OSP posprzątała gminę Andrychów

MAGAZYN, Wiadomości, 27.04.2024 18:08, NEWSY CZYTELNIKÓW
Efektem akcji są setki worków śmieci.
Młodzież z OSP posprzątała gminę Andrychów
W sobotę (27.04) na terenie gminy Andrychów do akcji sprzątania krzaków, poboczy, zagajników, rzek i potoków przyłączyli się młodzi druhowie z Młodzieżowych Drużn Pożarniczych OSP w terenu gminy Andrychów. W akcji od rana uczestniczyła m.in. młodzież z OSP z Targanic Dolnych, Rzyk, Roczyn, Zagórnika, Targanic Górnych.

Pogoda dopisała, a zbierać, niestety, było co. Efektem akcji są setki worków śmieci.

Na zdjęciach akcja z udziałem młodzieży z OSP Targanice Dolne.

foto: OSP Targanice Dolne
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

beskidmaly, 28.04.2024 07:55

Dorośli! popatrzcie w oczy tym dzieciom! Jak wam nie wstyd ,że dzieci musza sprzątać po Was. Te dzieci to zaniosły w te krzaki i tam zostawiły- nie to my dorośli to powinniśmy to sprzątać pod nadzorem tych dzieci a nie odwrotnie. Gratuluję wam drogie druhny i drodzy druhowie i dziękuję za tą pracę, którą wykonaliście!