reklama

Deszczowe Dni Kęt [FOTO, VIDEO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 18.07.2016 12:55, PG
Za nami Dni Kęt. Zobaczcie zdjęcia i video.
Deszczowe Dni Kęt [FOTO, VIDEO]

W sobotę (16.07) mimo deszczu sporo osób pojawiło się pod sceną na stadionie Hejnału.

 

Gwizdami wieczoru byli: młoda wokalistka Natalia Szroeder, Krzywa Alernatywna oraz obchodzący w tym roku 30-lecie działalności zespół Ira.

 

Zobaczcie zdjęcia i nagranie.

 

 

 

AKTUALIZACJA: 2016-07-18

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mrosta12, 17.07.2016 22:45

Byłem widziałem więc mogę coś napisać. Odnośnie nagłośnienia bez uwag - przecież w tym temacie wymagania stawiają same zespoły i porównywanie Life Festival do jakiegokolwiek nagłośnienia z okolicznych koncertów plenerowych delikatnie mówiąc nietrafione. Przecież w Oświęcimiu sama scena była ze dwa razy większa niż ta w Kętach więc nie ma co ciągnąć tematu. Sam koncert zaj....... y!!! Nie jestem fanem IRY ale to jak śpiewa Gadowski musi zachwycać. Żadne darcie i warczenie w stylu co poniektórych drogich gwiazd. Ciekawe i nieziemsko wykonane dwa covery - zwłaszcza Nirvany! Pogoda pod psem i to jest jedyna uwaga ale oczywiście nie do organizatorów. Generalnie w Kętach w deszczu na IRZE było 10 razy więcej widzów niż na całym Andrychów Music... :-) Nie mogę się doczekać przyszłego roku.

azquit, 17.07.2016 19:37

Komentarz usunięty przez autora.

bazyli, 17.07.2016 19:25

niunia2- ludzie mówią że te bardzo nadente andrychowskie imprezy obsługują firmy gastronomiczne z poza naszej gminy więc na tym też nie zarabiamy. Jeżeli faktycznie to jest to już zupełne przegięcie. Jeżeli ktoś zna prawdę to niech tu wrzuci tą wiedzę! Pozatym nie rozumie takiej napinki Andrychowa żeby robić jakieś takie wydumane imprezy o standardzie Krakowa czy Warszawy. To chyba jakieś kompleksy. Jak bedą ludzie chciec brać w takich imprezach udział to sobie tam pojadą bo tak strasznie daleko nie ma, tutaj róbmy takie na które pójdą tłumy stąd czy z pobliskich miejscowości . Za duzo mniejsze pieniądze ale zato częściej. Czy to tak trudno pojąć że za imprezy dla nielicznych niech sobie oni sami płacą? Nie poto płacimy tu podatki żeby nam kazano płacić po 50 zł za bilety. Czy ktoś nad tym wogóle czuwa?

niunia2, 17.07.2016 14:43

@walet Przecież wiadomo, że gdy robi festyn lub koncert dla mieszkańców gminy, wsi lub miasta to organizatorzy za to płacą- żeby na to wpaść nie trzeba być mistrzem mądrości ! Chodziło mi o wpływy dla osób, które organizują sprzedaż piwa, jedzenia, gadżetów, zabawek na stoiskach, obsługują stanowiska towarzyszące np.karuzele. Wiadomo, że im więcej osób przyjdzie na koncert, imprezę tym więcej ludzie mogą zarobić. Więc zarabiają mieszkańcy Kęt, Zatora, Żywca i innych miejscowości, bo tam ściągają tłumy nauczone, że imprezy organizowane w tych miejscach są świetne. Andrychowianie (szczególnie obsługujący tutejsze imprezy) nie zarabiają, bo u nas są pustki!!!

asquit, 17.07.2016 14:22

ogi żebyś się czasem nie po. s.. ał buhahaha pisowski głupcze

ogi333, 17.07.2016 13:32

imprezy w Andrychowie to wielkie straty ostatni festiwal 200 tyś na minusie, fanaberie złodzieja Anetki 118 kosztują, oj kosztują jak myślisz @walet kto za to zapłaci Anetka w Brzeszczach kradła w Andrychowie bawi sie za przyzwoleniem andrychowskich slipów, zwłaszcza Lenia nad lenie wkrótce więcej informacji

walet, 17.07.2016 13:26

@kalafior, chyba woda zalała ci uszy, lub jesteś głuchy jak pień.Trzeba było być na Life Festivalu w Oświęcimiu, mógłbyś wtedy dyskutować o nagłośnieniu i jakości dźwięku. Zwłaszcza, że też padał ulewny deszcz, gdy występował Queen i Adam Lambert( również stadion) @niunia2 jakie darmowe imprezy - zapłacone z podatków, płacą też ci, których nie interesują takie imprezy i taka muzyka, w przeciwieństwie do płatnych -płacę bo mam ochotę tego słuchać. Dla kogo zyski bo chyba nie dla miast zwłaszcza, że piszesz, że to darmowe imprezy, ekonomia na poziomie SKO.

niunia2, 17.07.2016 13:08

abcabc Ty zacznij w końcu myśleć i kojarzyć fakty!!! A fakty są takie: imprezy w Andrychowie - wysokie ceny biletów, bardzo słaba organizacja, baaaaardzo mało ludzi (nie licząc vip-ów zapraszanych w ilości hurtowej- nawet już podczas trwania imprezy jak podczas ostatniego koncertu na stadionie!!!),niechęć mieszkańców do władz- szczególnie CKiW, w związku z czym niska frekwencja i co za tym idzie BARDZO SŁABE ZYSKI lub wręcz brak zysków, tylko konieczność dopłaty kasy z urzędu, żeby się impreza zwróciła. Końcowy efekt: wstyd, żenada i kpina z mieszkańców Andrychowa!!! imprezy w okolicy- Kęty, Żywiec, Zator, Bielsko- imprezy bezpłatne lub płatne ok.10 zł, świetna organizacja, wydzielone osobne strefy do konsumpcji i zabawy przy muzyce, miła obsługa, świetne imprezy, tłumy ludzi - nawet mimo padającego przez cały koncert deszczu( na wszystkich okolicznych imprezach widzę też tłumy z Andrychowa, których w Andrychowie nie ma :-() i najważniejsze- bardzo duże zyski z imprezy dzięki WYSOKIEJ frekwencji. Efekt końcowy: wielki sukces organizacyjny, zadowolenie tłumów!!!

kaczor, 17.07.2016 11:03

Impreza w Kętach super a na pogodę nikt nie ma wpływu. Wstyd dla abcabc jeśli tego nie rozumie.

kalafior, 17.07.2016 10:29

Guzik prawda ,koncert zespołu Ira był rewelacyjny! Nagłośnienie było dobre,owszem deszcz padał ale kto na to ma wpływ?To Andrychów niech się uczy od Kęt.

abcabc, 17.07.2016 08:57

widać Kęty muszą się jeszcze dużo uczyć organizacji imprez od Andrychowa

Starybrat, 17.07.2016 08:08

Poziom organizacyjny tragedia, podobnie jak nagłośnienie, do tego jeszcze ten deszcz psujący wszystko.Żałosne widowisko, pewnie dlatego, że za darmo, jak dyskoteka w wiejskiej remizie.