reklama

Mariusz Magiera nowym zawodnikiem, a Czarny Groń - biznes partnerem Podbeskidzia

, Sport, Wiadomości, 16.07.2016 15:00, a

Pochodzący z Andrychowa Mariusz Magiera został nowym zawodnikiem pierwszoligowego TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, a Czarny Groń jednym z partnerów bielskiego klubu.

Mariusz Magiera nowym zawodnikiem, a Czarny Groń - biznes partnerem Podbeskidzia

Podbeskidzie spadło do I ligi, ale bielszczanie zapowiadają powrót do ekstraklasy. W rozpoczynających się niebawem rozgrywkach zawodnikiem Podbeskidzia będzie pochodzący z Andrychowa obrońca Mariusz Magiera,.

 

Mariusz karierę rozpoczynał w rodzinnym Andrychowie – pierwsze kroki stawiał w tamtejszych zespołach Halnego i Beskidu. W sezonie 1999/2000 trafił do zabrzańskiego Gwarka, z którego później przeniósł się do ówczesnego potentata, Mistrza Polski – Wisły Kraków. Ostatnio grał w Górniku Zabrze, a z Podbeskidzkiem związał się z dwuletnią umową.

 

 

W nowym sezonie w bielskim klubie będzie także inny akcent z gminy Andrychów. Oficjalnym biznes partnerem Podbeskidzia został Hotel&Spa Czarny Groń w Rzykach k. Andrychowa.


- Już od ponad roku współpracowaliśmy z Podbeskidziem, teraz uznaliśmy że najwyższy czas tę współpracę sformalizować – tłumaczy Paweł Migacz, dyrektor zarządzający Czarnego Gronia - Chcemy podzielić się tym, co mamy tutaj, w Czarnym Groniu, udostępnimy klubowi nasz obiekt m. in. Hotel i stok narciarski. A przy okazji chcemy wspólnie promować się w Bielsku-Białej i jego okolicy. Nasz Kompleks świadczy szeroką gamę usług. Na terenie Ośrodka znajduje się m.in. czterogwiazdkowy hotel z basenem, SPA, kort tenisowy, park linowy, Oberża w stylu rycerskim oraz cała masa atrakcji dla dzieci np. Magiczna Osada. Nasze hasło „Nuda się nie uda” naprawdę ma tu zastosowanie.

 

Umowa o współpracy podpisana została do końca sezonu 2016/17.

 

 

źródło: tspodbeskidzie.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama