reklama
reklama

Odeszła za wcześnie… W wieku 55 lat zmarła kierowniczka GOK

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 09.09.2023 13:55, eł

To duży cios dla mieszkańców gminy.

Odeszła za wcześnie… W wieku 55 lat zmarła kierowniczka GOK

Małgorzata Kowalska kierowała Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stryszowie od blisko 30 lat, bowiem stanowisko objęła 16 grudnia 1993 roku. Całe swoje życie zawodowe (i nie tylko) poświęciła dbałości o zachowanie pamięci o historii i tradycjach regionu, w którym żyła.

Bardzo dbała o rozwijanie i upowszechnianie kultury, zwłaszcza wśród młodzieży. To dzięki jej zaangażowaniu wielu młodych ludzi w gminie pielęgnowało swe talenty artystyczne. „Budowała relacje międzyludzkie, wspierała organizacje pozarządowe, a jej praca przyczyniła się do wzrostu prestiżu naszej gminy. Jej nieobecność będzie odczuwalna w naszym środowisku, ale pamięć o jej oddaniu i pracy na rzecz kultury oraz lokalnej społeczności będzie trwać zawsze” – czytamy o niej na stronie Urzędu Gminy w Stryszowie.

Śmierć zabrała ją zbyt wcześnie, bowiem Małgorzata Kowalska przeżyła zaledwie 55 lat. Urodziła się 1 stycznia 1968 roku, zmarła wczoraj (8 września). Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek, 12 września. Początek mszy świętej żałobnej zaplanowano na godz. 17.00 w kościele pod wezwaniem św. Jana Kantego w Stryszowie.


Foto: Facebook/Magorzata Kowalska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy