reklama
reklama

Przechadzał się deptakiem. Na widok policjantów rzucił się do ucieczki...

Na sygnale, Wiadomości, 08.09.2023 16:00, eł

Co miał za uszami?

Przechadzał się deptakiem. Na widok policjantów rzucił się do ucieczki...

Do tego zdarzenia doszło w czwartek, 7 września w Suchej Beskidzkiej. Kryminalni z suskiej komendy dostrzegli na ulicy Adama Mickiewicza 21-latka, który był im już znany jako amator środków odurzających. Choć zatem młodzieniec spokojnie przechadzał się wzdłuż pasażu handlowego, na wszelki wypadek podeszli do niego.

Gdy mężczyzna zauważył zbliżających się funkcjonariuszy, bez namysłu rzucił się do ucieczki. Policjanci pobiegli za nim. 21-latek kluczył między budynkami, z nadzieją, że w ten sposób umknie pogoni, jednak jego wysiłki poszły na marne. Stróże prawa szybko go zatrzymali i przeszukali.

Jak się okazało, powodem jego ucieczki był strunowy woreczek z nielegalną zawartością, który młodzieniec miał w kieszeni. Znajdowały się w nim kryształki mefedronu - substancji psychoaktywnej o działaniu pobudzającym. Może on powodować groźne skutki uboczne, szczególnie, gdy jest przyjmowany często, w dużej ilości oraz łączony z alkoholem lub innymi stymulantami.

21-latek trafił do Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, gdzie usłyszał zarzuty posiadania substancji psychotropowej. Grozi mu za to do trzech lat odsiadki za kratkami.


Foto: KPP w Suchej Beskidzkiej

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

andryman321, 08.09.2023 22:20

Co robił 21 letni Adam Mickiewicz na ulicy Suchej Beskidzkiej?

Jank Chanowski, 08.09.2023 18:29

"Choć zatem młodzieniec spokojnie przechadzał się wzdłuż pasażu handlowego, na wszelki wypadek podeszli do niego." Mistrz ;)