reklama

Tour de Pologne. W piątek utrudnienia na drogach

Sport, Na sygnale, Wiadomości, 02.08.2023 09:30,
Zobaczcie gdzie i kiedy.
Tour de Pologne. W piątek utrudnienia na drogach
W piątek (4 sierpnia) podczas VII etapu – peleton przejedzie prawie 167 km z Zabrza do Krakowa, gdzie zakończy się cały wyścig. W naszym regionie kolarze przejadą drogami powiatów oświęcimskiego i wadowickiego.

- Powiat oświęcimski -

Wjazd na teren gminy Brzeszcze w godzinach 15.58, wyjazd o 16.35 w Głębowicach ulicą Wadowicką w kierunku miejscowości Wieprz w powiecie wadowickim.

W Brzeszczach przejazd ulicą Dworcowa. W Jawiszowicach przejazd ulicami Turystyczna i Bielska. Następnie wjazd do gminy Wilamowice przejazd ulicami: Jedlina, Więźniów Oświęcimskich, Słowackiego, Piłsudskiego, Sobieskiego, Piękna i Mostowa. Ponowny wjazd do powiatu oświęcimskiego w Bielanach na plac świętego Macieja, następnie ulicą Główną, Na Włosień w kierunku Osieka. Osiek ulicami: Bielańska, Spacerowa, Karolina, Główna oraz Wadowicka w Głębowicach w kierunku miejscowości Wieprz.

W związku z powyższym 4 sierpnia br. od godziny 15.30 do 16.50 ruch kołowy na trasie wyścigu zostanie całkowicie wstrzymany. Apelujemy do kierowców, aby stosowali się do poleceń policjantów kierujących ruchem, a także skorzystali z dróg alternatywnych, aby uniknąć nieplanowanego postoju.

- Powiat wadowicki -

Do powiatu wadowickiego kolarze wjadą od miejscowości Osiek, przejeżdżając przez: Gierałtowice, Wieprz, Frydrychowice, Tomice, Witanowice i Ryczów, gdzie następnie wjadą na teren powiatu krakowskiego. Łączna trasa przejazdu na terenie naszego powiatu wynosi około 30 km. Wjazd peletonu przewidywany jest na godz. 16.38.

Największe utrudnienia przewiduje się na drodze:
- W-781 w miejscowości Wieprz,;
- K-28 na odcinku Wadowice – Radocza;
- K-44 w miejscowości Ryczów;

Utrudnienia będą trwały około godziny. Należy bezwzględnie stosować się do poleceń wydawanych przez policjantów oraz inne osoby uczestniczące w zabezpieczeniu wyścigu kolarskiego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama