reklama

W Bulowicach powstaje nowa Biedronka

Gospodarka, Wiadomości, 01.08.2023 16:30, red
Prace już ruszyły. Nowa Biedronka powstaje obok marketu Dino.
W Bulowicach powstaje nowa Biedronka
W Bulowicach (gmina Kęty) przy ulicy Stara Droga, obok marketu Dino, ruszyły prace przy budowie nowego sklepu Biedronka. Wykonawcą jest firma Toper-Bud, która w ostatnich latach wybudowała już Biedronki m.in. w Zembrzycach, Inwałdzie i Jaroszowicach.

Na razie, od kilku dni, przy ulicy Stara Droga prowadzone są prace ziemne. Jak się dowiadujemy, sklep będzie gotowy prawdopodobnie na przełomie roku.

To kolejny już market w Bulowicach - miejscowości zamieszkałej przez niespełna 5 tys. mieszkańców. Są tutaj już trzy markety Lewiatan i jeden sieci Dino. Jest też Żabka.

Biedronka w Bulowicach powstaje tuż obok marketu Dino.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

andrychowianin1, 01.08.2023 18:26

Jarosław Kaczyński kilka lat temu: Moglibyśmy iść do Biedronki, ale Biedronka to jest sklep dla najbiedniejszych. Poszliśmy do sklepu przy osiedlu, który jest wygodny. Z którego ludzie, choćby w pośpiechu, muszą korzystać.

Koniczynka, 01.08.2023 15:56

Żabki to wszystkie padną. Ceny tam są kosmiczne.