reklama
reklama

Dmuchana zjeżdżalnia na każdym osiedlu w mieście!

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.08.2023 13:03, eł

Wprawdzie tylko jedna, ale wędrująca.

Dmuchana zjeżdżalnia na każdym osiedlu w mieście!

Od połowy lipca w Wadowicach odbywa się akcja „Lato w mieście”, w ramach której atrakcje dla dzieciaków organizowane są po kolei na wszystkich osiedlach w mieście. Każde z nich odwiedza dmuchana zjeżdżalnia, suchy basen z piłeczkami oraz animator, który zapewnia najmłodszym dodatkową rozrywkę - naukę tańca belgijka.

To jedna z najbardziej udanych akcji Urzędu Miejskiego w Wadowicach. Dzieci kochają dmuchane zjeżdżalnie, a zazwyczaj mogą z nich korzystać tylko w czasie dużych imprez plenerowych. Teraz na jednej z nich mogą się bawić wielokrotnie w ciągu wakacji, jeśli tylko rodzice zechcą je zabierać w kolejne miejsca, gdzie przewożona jest ta atrakcja. Odwiedziła ona już sześć osiedli w mieście, a będzie jeszcze w trzech innych lokalizacjach.

3 sierpnia pojawi się przy Szkole Podstawowej nr 4 w Wadowicach, a następnego dnia w sąsiedztwie supermarketu Stop. Na koniec pojedzie na boisko Zaskawianka, gdzie powinna być 10 sierpnia. Terminy mogą się zmienić w razie złej pogody. W każdym z wymienionych miejsc dmuchana zjeżdżalnia, basen z kulkami i animator czekać będą na dzieci od 16.00 do 19.00. Korzystanie z tych atrakcji jest bezpłatne.
Foto: Facebook/Bartosz Kaliński

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 03.08.2023 14:36

Jest nowy dworzec -tylko patrzeć jak nam pis zafunduje dmuchane autobusy

Saturn, 02.08.2023 14:32

Brawo! W Andrychowie też taką akcję proszę!