reklama

Sukces MKS Andrychów. Kęczanin poniósł sromotną klęskę [FOTO]

Sport, Wiadomości, 07.10.2023 20:27, eł
Emocji nie brakowało do samego końca.
Sukces MKS Andrychów. Kęczanin poniósł sromotną klęskę [FOTO]

W hali sportowej im. Tadeusza Szlagora w Andrychowie odbył się dzisiaj wieczorem ważny mecz. Zmierzyły się ze sobą drugoligowe drużyny siatkarskie z regionu – MKS Andrychów i UMKS Kęczanin Kęty.

Derby II ligi mężczyzn to wydarzenie zawsze cieszące się tutaj ogromnym zainteresowaniem kibiców. Nie inaczej było tym razem. Trybuny w hali im. Tadeusza Szlagora bynajmniej nie świeciły pustkami, jak to się zdarza w czasie mniej ważnych spotkań. Kto nie przybył na mecz ze sporym wyprzedzeniem, nie mógł liczyć na dobre miejsce. Na widowni zasiadał między innymi burmistrz Kęt, a zarazem kandydat do Senatu RP Krzysztof Jan Klęczar.

Poziom spotkania z początku wydawał się dość wyrównany, jednak szybko andrychowscy zawodnicy zaczęli akcentować swoją przewagę. Mimo to emocji nie brakowało do samego końca. Ostatecznie drużyna MKS Andrychów wygrała trzy sety, podczas gdy jej rywale tylko jeden (3:1). „To jednak dopiero początek sezonu, więc wszystko jeszcze przed nami” – napisali na swoim facebookowym profilu niezrażeni porażką zawodnicy Kęczanina.

:

Foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama