reklama
reklama

W czwartek i piątek wielka impreza sportowa w Wadowicach

Sport, Wiadomości, 16.05.2024 07:34,
Na boiskach zaprezentuje się ponad 100 drużyn!
W czwartek i piątek wielka impreza sportowa w Wadowicach
W czwartek i piątek (16-16.05) na boiskach prtzy ulicy Błonie w Wadowicach po raz drugi rozegrany zostanie finał wojewódzki piłkarskiego turnieju o Puchar Tymbarku. Od lat to największa sportowa impreza dla najmłodszych w Polsce. Ptrzystępują do niej tysięcy drużyn - w tym roku zgłosiło się 11,2 tys. drużyn!

W wadowickim finale wojewódzkim wystąpią 122 drużyny, reprezentujące poszczególne powiaty w trzech kategoriach wiekowych. Na zwycięzców w kategorii U-10 i U-12 czeka wyjazd na Finał Ogólnopolski do Warszawy i walka o Wielki Finał na PGE Narodowym przed meczem Polska-Turcja.

Tegoroczny finał Pucharu Tymbarku w województwie małopolskim podzielony został na dwa dni. 16 maja na boiskach przy ul. Błonie 2 w Wadowicach zaprezentują się zawodniczki w kategorii U-8 oraz zawodnicy w kategorii U-10 i U-12. W piątek do gry przystąpią piłkarki w kategorii U-10 i U-12 oraz piłkarze U-8. Łącznie na boiska może wybiec aż 122 drużyny w trzech kategoriach wiekowych.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama