NIEDZIELA, godz. 12:00
Beskid Andrychów Juniorzy Starsi - Podlasie Biała Podlaska
Wstęp wolny!
- SIATKÓWKA -
--------------------------------------------------------------------------
II liga siatkarzy - KOLEJKA 24 wyniki i tabela | |||
2022-03-19 16:00 | MOSiR Dębica | MKS II Będzin 3-0 | |
2022-03-19 18:00 | AKS V LO Rzeszów | Błękitni Ropczyce 3-1 | |
2022-03-19 18:00 | MCKiS Jaworzno | AT Jastrzębskiego Węgla 3-0 | |
2022-03-19 18:00 | Kęczanin Kęty | Hutnik-Wanda Kraków 3-2 | |
2022-03-19 16:00 | Karpaty Krosno | Extrans Sędziszów 0-3 | |
2022-03-19 18:00 | TKS Tychy | MOSiR Jasło 2-3 | |
2022-03-19 17:00 | MKS Andrychów | Volley Rybnik 1-3 |
I MAŁOPOLSKA LIGA SIATKAREK
MKS Andrychów - Jedynka Tarnów 3-1
I MAŁOPOLSKA LIGA SIATKARZY
SKAWA WADOWICE - GSKS GORLICE, sobota godz. 16:00, sala LO Wadowice
- PIŁKA NOŻNA -
IV liga piłkarzy KOLEJKA 19 - wyniki i tabela | |||
2022-03-20 16:00 | Pcimianka Pcim | Tempo Białka 0-0 | |
2022-03-20 15:00 | LKS Jawiszowice | Sokół Kocmyrzów 4-1 | |
2022-03-19 16:00 | Słomniczanka Słomniki | Wiślanka Grabie 2-1 | |
Orzeł Ryczów | TS Węgrzce 3-0 walk. | ||
2022-03-19 16:00 | Beskid Andrychów | KS Chełmek 2-0 | |
2022-03-19 15:30 | Dalin Myślenice | Clepardia Kraków 4-1 | |
2022-03-19 12:00 | Wiślanie Jaśkowice | Jutrzenka Giebułtów 4-0 | |
2022-03-19 11:00 | Wieczysta Kraków | Garbarnia II Kraków 11-1 | |
2022-03-19 11:00 | Unia Oświęcim | MKS Trzebinia 1-0 |
Zdjęcia z meczu w Andrychowie
V liga KOLEJKA 16 - wyniki i tabela | |||
2022-03-20 15:00 | Hejnał Kęty | Skawa Wadowice 0-0 | |
2022-03-20 15:00 | Fablok Chrzanów | Górnik Brzeszcze 0-1 | |
2022-03-20 15:00 | Victoria 1918 Jaworzno | Strażak Rajsko 4-1 | |
2022-03-19 15:00 | LKS Gorzów | Babia Góra Sucha Besk. 1-0 | |
2022-03-19 15:00 | MKS Libiąż | Niwa Nowa Wieś 0-2 | |
2022-03-19 15:00 | Brzezina Osiek | LKS Żarki 2-0 | |
Sokół Przytkowice | Nadwiślanin Gromiec 0-3 walk. | ||
2022-03-19 11:00 | Kalwarianka Kalwaria | Zgoda Byczyna 8-0 |
A klasa Wadowice, grupa 1 - KOLEJKA 16 - wyniki i tabela | |||
2022-03-20 15:00 | Leńczanka Leńcze | Korona Skawinki 3-2 | |
2022-03-19 16:00 | Żuraw Krzeszów | KS Bystra 9-1 | |
2022-03-19 15:00 | Halniak Maków Podh. | BCS Zawoja 0-1 | |
2022-03-19 15:00 | Strzelec Budzów | Grom Grzechynia 7-0 | |
2022-03-19 15:00 | Naroże Juszczyn | Żarek Barwałd 4-1 | |
Garbarz Zembrzyce | Kalwarianka II | ||
2022-03-19 14:00 | Jałowiec Stryszawa | Huragan Skawica 3-0 |
A klasa Wadowice, grupa 2 - KOLEJKA 16 - wyniki i tabela | |||
2022-03-20 15:30 | Orzeł Wieprz | Wikliniarz Woźniki 0-0 | |
2022-03-20 15:00 | Halniak Targanice | Amator Babica 3-0 | |
2022-03-20 15:00 | Olimpia Chocznia | Znicz Sułkowice 4-0 | |
2022-03-20 15:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | Borowik Bachowice 4-0 | |
2022-03-19 15:30 | Huragan Inwałd | Gród Grodzisko 2-0 | |
2022-03-19 15:00 | Burza Roczyny | Przełęcz Kossowa 5-2 | |
Wisła Łączany | Astra Spytkowice |
Brak komentarzy