reklama
reklama

Świetna akcja licealistów z Andrychowa [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 17.03.2022 12:30, DK
Uczniowie postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym i w ten sposób pomóc ukraińskiej młodzieży, która przebywa obecnie w gminie Andrychów.
Świetna akcja licealistów z Andrychowa [FOTO]
Od wielu dni także w szkołach organizowane są różne akcje mające pomóc mieszkańcom Ukrainy. Uczniowie z klasy 1e z LO Andrychów postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym. Upiekli kilkadziesiąt ciast i ciasteczek i od rana sprzedają je podczas kiermaszu na szkolnym korytarzu. Zainteresowanie jest bardzo duże. Ciasta dobrze się sprzedają,.

Dochód z ich sprzedaży uczniowie przekażą na zakup zeszytów, podręczników dla dzieci i młodzieży z Ukrainy, które przebywają aktualnie w gminie Andrychów.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

slawek.n, 17.03.2022 13:48

Jedną z cech totalitaryzmów jest absurd. Ludzie są do niego przyzwyczajani, oswajani i nauczeni godzić się z nim, nie dociekać sensowności postępowania władzy, wyłączać myślenie. I pewnie my też już nie dociekamy widząc kolejne zdjęcia na których część uczniów z niewiadomych przyczyn nadal ma maseczki, podczas gdy cała reszta ich nie ma. Nadal je ma i będzie mieć, bo każdy się boi włączyć samodzielne myślenie i czeka aż doktor Niedziele ogłosi że już mozna bez.