Terminarz i wyniki rozgrywek: IV liga małopolska

1. Wieczysta Kraków 93 163:19
2. Wiślanie Jaśkowice 82 103:38
3. Orzeł Ryczów 65 81:48
4. Beskid Andrychów 59 68:38
5. Słomniczanka Słomniki 56 68:55
6. LKS Jawiszowice 56 66:58
7. Dalin Myślenice 55 67:54
8. Unia Oświęcim 55 52:50
9. Pcimianka Pcim 54 75:60
10. Tempo Białka 51 61:64
11. Jutrzenka Giebułtów 48 40:52
12. Sokół Kocmyrzów 45 58:73
13. MKS Trzebinia 36 49:74
14. Garbarnia II Kraków 36 44:74
15. Wiślanka Grabie 26 33:75
16. KS Chełmek 26 49:95
17. Clepardia Kraków 14 23:106
18. TS Węgrzce 13 15:87
KOLEJKA 34
2022-06-18 17:00 Wiślanka Grabie 1:0 Unia Oświęcim
2022-06-18 17:00 Dalin Myślenice 6:0 MKS Trzebinia
2022-06-18 17:00 Jutrzenka Giebułtów 3:0 TS Węgrzce
2022-06-18 17:00 Wiślanie Jaśkowice 5:2 Tempo Białka
2022-06-18 17:00 Orzeł Ryczów 7:2 Sokół Kocmyrzów
2022-06-18 17:00 Pcimianka Pcim 3:1 Garbarnia II Kraków
2022-06-18 17:00 LKS Jawiszowice 3:0 Clepardia Kraków
2022-06-18 17:00 Wieczysta Kraków 8:0 KS Chełmek
2022-06-18 17:00 Beskid Andrychów 2:4 Słomniczanka Słomniki
KOLEJKA 33
2022-06-16 18:00 MKS Trzebinia 0:4 Wieczysta Kraków
2022-06-15 18:00 TS Węgrzce 0:3 Wiślanka Grabie
2022-06-15 18:00 Unia Oświęcim 4:2 Beskid Andrychów
2022-06-15 18:00 Słomniczanka Słomniki 5:1 Dalin Myślenice
2022-06-15 18:00 KS Chełmek 0:3 LKS Jawiszowice
2022-06-15 18:00 Clepardia Kraków 0:1 Pcimianka Pcim
2022-06-15 18:00 Garbarnia II Kraków 0:3 Orzeł Ryczów
2022-06-15 18:00 Sokół Kocmyrzów 2:5 Wiślanie Jaśkowice
2022-06-15 17:00 Tempo Białka 3:2 Jutrzenka Giebułtów
KOLEJKA 32
2022-06-12 17:00 Pcimianka Pcim 6:0 KS Chełmek
2022-06-12 17:00 LKS Jawiszowice 1:0 MKS Trzebinia
2022-06-11 18:00 Wiślanka Grabie 3:3 Beskid Andrychów
2022-06-11 17:00 TS Węgrzce 0:3 Tempo Białka
2022-06-11 17:00 Wieczysta Kraków 3:2 Słomniczanka Słomniki
2022-06-11 17:00 Dalin Myślenice 2:3 Unia Oświęcim
2022-06-11 11:00 Jutrzenka Giebułtów 4:1 Sokół Kocmyrzów
2022-06-11 11:00 Wiślanie Jaśkowice 3:1 Garbarnia II Kraków
2022-06-11 11:00 Orzeł Ryczów 3:0 Clepardia Kraków
KOLEJKA 31
2022-06-05 17:00 Tempo Białka 4:0 Wiślanka Grabie
2022-06-05 17:00 Garbarnia II Kraków 0:3 Jutrzenka Giebułtów
2022-06-04 17:00 Unia Oświęcim 0:2 Wieczysta Kraków
2022-06-04 17:00 Sokół Kocmyrzów 3:0 TS Węgrzce
2022-06-04 16:00 KS Chełmek 1:3 Orzeł Ryczów
2022-06-04 13:30 Beskid Andrychów 3:0 Dalin Myślenice
2022-06-04 11:00 Słomniczanka Słomniki 3:2 LKS Jawiszowice
2022-06-04 11:00 MKS Trzebinia 0:3 Pcimianka Pcim
2022-06-04 11:00 Clepardia Kraków 1:5 Wiślanie Jaśkowice
KOLEJKA 30
2022-05-29 17:00 Pcimianka Pcim 2:1 Słomniczanka Słomniki
2022-05-29 17:00 LKS Jawiszowice 0:1 Unia Oświęcim
2022-05-28 17:00 Wiślanka Grabie 0:2 Dalin Myślenice
2022-05-28 16:00 Tempo Białka 1:1 Sokół Kocmyrzów
2022-05-28 11:00 TS Węgrzce 0:3 Garbarnia II Kraków
2022-05-28 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Clepardia Kraków
2022-05-28 11:00 Wiślanie Jaśkowice 7:1 KS Chełmek
2022-05-28 11:00 Orzeł Ryczów 3:2 MKS Trzebinia
2022-05-28 11:00 Wieczysta Kraków 2:0 Beskid Andrychów
KOLEJKA 29
2022-05-22 16:00 Garbarnia II Kraków 5:4 Tempo Białka
2022-05-21 17:00 Beskid Andrychów 3:0 LKS Jawiszowice
2022-05-21 16:00 Sokół Kocmyrzów 3:0 Wiślanka Grabie
2022-05-21 16:00 KS Chełmek 1:2 Jutrzenka Giebułtów
2022-05-21 16:00 Clepardia Kraków 3:0 TS Węgrzce
2022-05-21 16:00 Dalin Myślenice 2:2 Wieczysta Kraków
2022-05-21 14:00 Słomniczanka Słomniki 0:0 Orzeł Ryczów
2022-05-21 11:00 Unia Oświęcim 0:1 Pcimianka Pcim
2022-05-21 11:00 MKS Trzebinia 2:4 Wiślanie Jaśkowice
KOLEJKA 28
2022-05-15 17:00 TS Węgrzce 0:3 KS Chełmek
2022-05-15 17:00 Jutrzenka Giebułtów 1:0 MKS Trzebinia
2022-05-15 17:00 Pcimianka Pcim 2:1 Beskid Andrychów
2022-05-15 17:00 LKS Jawiszowice 2:4 Dalin Myślenice
2022-05-15 15:00 Wiślanka Grabie 0:7 Wieczysta Kraków
2022-05-14 16:00 Sokół Kocmyrzów 6:1 Garbarnia II Kraków
2022-05-14 11:00 Tempo Białka 1:0 Clepardia Kraków
2022-05-14 11:00 Orzeł Ryczów 1:1 Unia Oświęcim
2022-05-13 18:00 Wiślanie Jaśkowice 3:2 Słomniczanka Słomniki
KOLEJKA 27
2022-05-08 12:00 Garbarnia II Kraków 1:0 Wiślanka Grabie
2022-05-07 17:00 Dalin Myślenice 2:0 Pcimianka Pcim
2022-05-07 17:00 Beskid Andrychów 1:1 Orzeł Ryczów
2022-05-07 17:00 MKS Trzebinia 3:0 TS Węgrzce
2022-05-07 17:00 Clepardia Kraków 3:0 Sokół Kocmyrzów
2022-05-07 16:30 Słomniczanka Słomniki 1:0 Jutrzenka Giebułtów
2022-05-07 16:00 KS Chełmek 0:2 Tempo Białka
2022-05-07 11:00 Wieczysta Kraków 7:1 LKS Jawiszowice
2022-05-07 11:00 Unia Oświęcim 2:1 Wiślanie Jaśkowice
KOLEJKA 26
2022-05-03 17:00 Wiślanka Grabie 3:3 LKS Jawiszowice
2022-05-03 17:00 Tempo Białka 2:4 MKS Trzebinia
2022-05-03 17:00 TS Węgrzce 0:3 Słomniczanka Słomniki
2022-05-03 16:30 Pcimianka Pcim 1:3 Wieczysta Kraków
2022-05-03 15:00 Sokół Kocmyrzów 4:2 KS Chełmek
2022-05-03 15:00 Wiślanie Jaśkowice 0:0 Beskid Andrychów
2022-05-03 14:00 Orzeł Ryczów 2:2 Dalin Myślenice
2022-05-03 14:00 Garbarnia II Kraków 4:0 Clepardia Kraków
2022-05-03 11:00 Jutrzenka Giebułtów 0:1 Unia Oświęcim
KOLEJKA 25
2022-05-01 11:00 Wieczysta Kraków 3:0 Orzeł Ryczów
2022-04-30 17:00 Beskid Andrychów 2:1 Jutrzenka Giebułtów
2022-04-30 16:00 KS Chełmek 1:2 Garbarnia II Kraków
2022-04-30 15:00 LKS Jawiszowice 3:1 Pcimianka Pcim
2022-04-30 11:00 Clepardia Kraków 2:1 Wiślanka Grabie
2022-04-30 11:00 Dalin Myślenice 1:2 Wiślanie Jaśkowice
2022-04-30 11:00 Unia Oświęcim 3:0 TS Węgrzce
2022-04-30 11:00 Słomniczanka Słomniki 4:1 Tempo Białka
2022-04-30 11:00 MKS Trzebinia 4:1 Sokół Kocmyrzów
KOLEJKA 24
2022-04-24 17:00 Wiślanka Grabie 1:5 Pcimianka Pcim
2022-04-24 16:00 Tempo Białka 3:2 Unia Oświęcim
2022-04-23 16:00 Sokół Kocmyrzów 0:2 Słomniczanka Słomniki
2022-04-23 16:00 TS Węgrzce 0:3 Beskid Andrychów
2022-04-23 16:00 Wiślanie Jaśkowice 2:1 Wieczysta Kraków
2022-04-23 14:00 Orzeł Ryczów 2:3 LKS Jawiszowice
2022-04-23 12:30 Garbarnia II Kraków 3:2 MKS Trzebinia
2022-04-23 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Dalin Myślenice
2022-04-23 11:00 Clepardia Kraków 1:1 KS Chełmek
KOLEJKA 23
2022-04-16 17:00 Słomniczanka Słomniki 3:3 Garbarnia II Kraków
2022-04-16 16:30 Pcimianka Pcim 3:3 Orzeł Ryczów
2022-04-16 13:00 KS Chełmek 3:1 Wiślanka Grabie
2022-04-16 11:00 Jutrzenka Giebułtów 0:8 Wieczysta Kraków
2022-04-16 11:00 Dalin Myślenice 3:0 TS Węgrzce
2022-04-16 11:00 Beskid Andrychów 2:3 Tempo Białka
2022-04-16 11:00 Unia Oświęcim 2:2 Sokół Kocmyrzów
2022-04-13 18:00 LKS Jawiszowice 1:5 Wiślanie Jaśkowice
2022-04-13 17:00 MKS Trzebinia 3:1 Clepardia Kraków
KOLEJKA 22
2022-04-09 17:00 Wiślanka Grabie 0:2 Orzeł Ryczów
2022-04-09 16:30 Clepardia Kraków 1:3 Słomniczanka Słomniki
2022-04-09 16:00 Garbarnia II Kraków 3:0 Unia Oświęcim
2022-04-09 16:00 Sokół Kocmyrzów 1:2 Beskid Andrychów
2022-04-09 16:00 Tempo Białka 1:3 Dalin Myślenice
2022-04-09 16:00 TS Węgrzce 0:3 Wieczysta Kraków
2022-04-09 16:00 KS Chełmek 1:3 MKS Trzebinia
2022-04-09 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:0 LKS Jawiszowice
2022-04-09 11:00 Wiślanie Jaśkowice 2:0 Pcimianka Pcim
KOLEJKA 21
2022-05-22 18:00 Pcimianka Pcim 5:0 Jutrzenka Giebułtów
2022-05-18 17:30 Beskid Andrychów 6:1 Garbarnia II Kraków
2022-04-27 17:30 MKS Trzebinia 4:1 Wiślanka Grabie
2022-04-12 18:00 Słomniczanka Słomniki 6:1 KS Chełmek
2022-04-02 16:00 Dalin Myślenice 2:1 Sokół Kocmyrzów
2022-04-02 11:00 Unia Oświęcim 2:1 Clepardia Kraków
2022-04-02 11:00 LKS Jawiszowice 3:0 TS Węgrzce
2022-04-02 11:00 Wieczysta Kraków 8:0 Tempo Białka
2022-04-02 11:00 Orzeł Ryczów 0:1 Wiślanie Jaśkowice
KOLEJKA 20
2022-03-27 16:00 Wiślanka Grabie 0:1 Wiślanie Jaśkowice
2022-03-27 12:00 Garbarnia II Kraków 1:3 Dalin Myślenice
2022-03-26 16:00 Tempo Białka 1:1 LKS Jawiszowice
2022-03-26 15:00 Sokół Kocmyrzów 0:7 Wieczysta Kraków
2022-03-26 13:00 KS Chełmek 0:1 Unia Oświęcim
2022-03-26 11:00 Clepardia Kraków 0:5 Beskid Andrychów
2022-03-26 11:00 TS Węgrzce 0:3 Pcimianka Pcim
2022-03-26 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Orzeł Ryczów
2022-03-26 11:00 MKS Trzebinia 3:1 Słomniczanka Słomniki
KOLEJKA 19
2022-03-20 16:00 Pcimianka Pcim 0:0 Tempo Białka
2022-03-20 15:00 LKS Jawiszowice 4:1 Sokół Kocmyrzów
2022-03-19 16:00 Słomniczanka Słomniki 2:1 Wiślanka Grabie
2022-03-19 16:00 Orzeł Ryczów 3:0 TS Węgrzce
2022-03-19 16:00 Beskid Andrychów 2:0 KS Chełmek
2022-03-19 15:30 Dalin Myślenice 4:1 Clepardia Kraków
2022-03-19 12:00 Wiślanie Jaśkowice 4:0 Jutrzenka Giebułtów
2022-03-19 11:00 Wieczysta Kraków 11:1 Garbarnia II Kraków
2022-03-19 11:00 Unia Oświęcim 1:0 MKS Trzebinia
KOLEJKA 18
2022-03-13 15:00 Tempo Białka 0:3 Orzeł Ryczów
2022-03-13 15:00 KS Chełmek 1:2 Dalin Myślenice
2022-03-13 12:00 Garbarnia II Kraków 1:3 LKS Jawiszowice
2022-03-12 15:30 Clepardia Kraków 0:5 Wieczysta Kraków
2022-03-12 15:00 Wiślanka Grabie 1:0 Jutrzenka Giebułtów
2022-03-12 15:00 Sokół Kocmyrzów 3:3 Pcimianka Pcim
2022-03-12 15:00 TS Węgrzce 0:3 Wiślanie Jaśkowice
2022-03-12 11:00 Słomniczanka Słomniki 2:0 Unia Oświęcim
2022-03-12 11:00 MKS Trzebinia 2:2 Beskid Andrychów
KOLEJKA 17
2021-11-07 13:30 Garbarnia II Kraków 2:0 Pcimianka Pcim
2021-11-07 13:00 KS Chełmek 2:2 Wieczysta Kraków
2021-11-07 11:00 Clepardia Kraków 1:4 LKS Jawiszowice
2021-11-06 14:00 TS Węgrzce 2:1 Jutrzenka Giebułtów
2021-11-06 12:00 Sokół Kocmyrzów 0:1 Orzeł Ryczów
2021-11-06 11:00 Tempo Białka 0:0 Wiślanie Jaśkowice
2021-11-06 11:00 MKS Trzebinia 1:3 Dalin Myślenice
2021-11-06 11:00 Unia Oświęcim 2:0 Wiślanka Grabie
2021-11-06 11:00 Słomniczanka Słomniki 0:2 Beskid Andrychów
KOLEJKA 16
2021-10-31 14:30 Pcimianka Pcim 5:1 Clepardia Kraków
2021-10-31 14:00 LKS Jawiszowice 1:1 KS Chełmek
2021-10-30 15:00 Dalin Myślenice 4:2 Słomniczanka Słomniki
2021-10-30 15:00 Beskid Andrychów 3:1 Unia Oświęcim
2021-10-30 15:00 Wiślanka Grabie 3:2 TS Węgrzce
2021-10-30 14:00 Wiślanie Jaśkowice 2:0 Sokół Kocmyrzów
2021-10-30 13:00 Orzeł Ryczów 2:1 Garbarnia II Kraków
2021-10-30 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:1 Tempo Białka
2021-10-30 11:00 Wieczysta Kraków 4:0 MKS Trzebinia
KOLEJKA 15
2021-10-24 15:00 Garbarnia II Kraków 1:3 Wiślanie Jaśkowice
2021-10-23 15:00 Tempo Białka 1:0 TS Węgrzce
2021-10-23 15:00 Beskid Andrychów 2:0 Wiślanka Grabie
2021-10-23 15:00 KS Chełmek 2:1 Pcimianka Pcim
2021-10-23 15:00 Clepardia Kraków 1:5 Orzeł Ryczów
2021-10-23 15:00 Sokół Kocmyrzów 2:0 Jutrzenka Giebułtów
2021-10-23 14:00 Słomniczanka Słomniki 0:6 Wieczysta Kraków
2021-10-23 11:00 Unia Oświęcim 1:1 Dalin Myślenice
2021-10-23 11:00 MKS Trzebinia 1:2 LKS Jawiszowice
KOLEJKA 14
2021-10-17 16:00 Pcimianka Pcim 4:0 MKS Trzebinia
2021-10-17 16:00 LKS Jawiszowice 1:1 Słomniczanka Słomniki
2021-10-17 16:00 Wiślanka Grabie 1:1 Tempo Białka
2021-10-16 16:00 TS Węgrzce 1:2 Sokół Kocmyrzów
2021-10-16 16:00 Orzeł Ryczów 5:0 KS Chełmek
2021-10-16 14:00 Wiślanie Jaśkowice 4:1 Clepardia Kraków
2021-10-16 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Garbarnia II Kraków
2021-10-16 11:00 Dalin Myślenice 1:0 Beskid Andrychów
2021-10-16 11:00 Wieczysta Kraków 2:0 Unia Oświęcim
KOLEJKA 13
2021-10-10 16:00 Słomniczanka Słomniki 2:1 Pcimianka Pcim
2021-10-10 15:00 Garbarnia II Kraków 1:0 TS Węgrzce
2021-10-09 16:00 Beskid Andrychów 0:1 Wieczysta Kraków
2021-10-09 16:00 Sokół Kocmyrzów 1:1 Tempo Białka
2021-10-09 15:00 Dalin Myślenice 1:1 Wiślanka Grabie
2021-10-09 15:00 KS Chełmek 0:4 Wiślanie Jaśkowice
2021-10-09 11:00 Clepardia Kraków 0:1 Jutrzenka Giebułtów
2021-10-09 11:00 Unia Oświęcim 2:3 LKS Jawiszowice
2021-10-09 11:00 MKS Trzebinia 3:0 Orzeł Ryczów
KOLEJKA 12
2021-10-03 16:00 LKS Jawiszowice 2:0 Beskid Andrychów
2021-10-03 16:00 Pcimianka Pcim 5:1 Unia Oświęcim
2021-10-03 15:00 Tempo Białka 1:0 Garbarnia II Kraków
2021-10-02 16:00 Wiślanka Grabie 1:2 Sokół Kocmyrzów
2021-10-02 16:00 TS Węgrzce 2:2 Clepardia Kraków
2021-10-02 16:00 Orzeł Ryczów 2:1 Słomniczanka Słomniki
2021-10-02 14:00 Wiślanie Jaśkowice 6:0 MKS Trzebinia
2021-10-02 11:00 Jutrzenka Giebułtów 2:0 KS Chełmek
2021-10-02 11:00 Wieczysta Kraków 2:0 Dalin Myślenice
KOLEJKA 11
2021-09-26 16:00 MKS Trzebinia 2:0 Jutrzenka Giebułtów
2021-09-25 16:00 KS Chełmek 3:3 TS Węgrzce
2021-09-25 16:00 Beskid Andrychów 3:0 Pcimianka Pcim
2021-09-25 12:30 Garbarnia II Kraków 2:2 Sokół Kocmyrzów
2021-09-25 11:00 Wieczysta Kraków 5:0 Wiślanka Grabie
2021-09-25 11:00 Dalin Myślenice 1:0 LKS Jawiszowice
2021-09-25 11:00 Clepardia Kraków 0:0 Tempo Białka
2021-09-25 11:00 Unia Oświęcim 0:3 Orzeł Ryczów
2021-09-24 16:00 Słomniczanka Słomniki 5:2 Wiślanie Jaśkowice
KOLEJKA 10
2021-09-19 16:30 Pcimianka Pcim 4:2 Dalin Myślenice
2021-09-18 16:00 LKS Jawiszowice 2:4 Wieczysta Kraków
2021-09-18 16:00 Wiślanka Grabie 0:0 Garbarnia II Kraków
2021-09-18 16:00 Sokół Kocmyrzów 2:0 Clepardia Kraków
2021-09-18 16:00 TS Węgrzce 1:0 MKS Trzebinia
2021-09-18 16:00 Orzeł Ryczów 3:1 Beskid Andrychów
2021-09-18 16:00 Tempo Białka 2:4 KS Chełmek
2021-09-18 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Słomniczanka Słomniki
2021-09-18 11:00 Wiślanie Jaśkowice 3:1 Unia Oświęcim
KOLEJKA 9
2021-09-15 17:00 LKS Jawiszowice 3:2 Wiślanka Grabie
2021-09-15 17:00 KS Chełmek 1:2 Sokół Kocmyrzów
2021-09-15 17:00 MKS Trzebinia 2:3 Tempo Białka
2021-09-15 17:00 Słomniczanka Słomniki 4:0 TS Węgrzce
2021-09-15 17:00 Unia Oświęcim 1:0 Jutrzenka Giebułtów
2021-09-15 17:00 Beskid Andrychów 2:3 Wiślanie Jaśkowice
2021-09-15 17:00 Dalin Myślenice 2:3 Orzeł Ryczów
2021-09-15 17:00 Clepardia Kraków 0:1 Garbarnia II Kraków
2021-09-15 16:30 Wieczysta Kraków 5:0 Pcimianka Pcim
KOLEJKA 8
2021-09-12 16:30 Pcimianka Pcim 1:1 LKS Jawiszowice
2021-09-11 17:00 Wiślanka Grabie 2:1 Clepardia Kraków
2021-09-11 16:00 Orzeł Ryczów 2:2 Wieczysta Kraków
2021-09-11 15:30 Garbarnia II Kraków 2:2 KS Chełmek
2021-09-11 14:30 Tempo Białka 5:1 Słomniczanka Słomniki
2021-09-11 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Beskid Andrychów
2021-09-11 11:00 Wiślanie Jaśkowice 8:0 Dalin Myślenice
2021-09-11 11:00 TS Węgrzce 2:2 Unia Oświęcim
2021-09-11 11:00 Sokół Kocmyrzów 3:1 MKS Trzebinia
KOLEJKA 7
2021-09-05 17:00 Pcimianka Pcim 4:0 Wiślanka Grabie
2021-09-05 14:00 Słomniczanka Słomniki 1:0 Sokół Kocmyrzów
2021-09-04 17:00 Dalin Myślenice 1:1 Jutrzenka Giebułtów
2021-09-04 17:00 LKS Jawiszowice 3:3 Orzeł Ryczów
2021-09-04 17:00 Beskid Andrychów 1:0 TS Węgrzce
2021-09-04 17:00 KS Chełmek 8:0 Clepardia Kraków
2021-09-04 11:00 MKS Trzebinia 1:0 Garbarnia II Kraków
2021-09-04 11:00 Unia Oświęcim 3:1 Tempo Białka
2021-09-04 11:00 Wieczysta Kraków 3:0 Wiślanie Jaśkowice
KOLEJKA 6
2021-09-29 17:30 Sokół Kocmyrzów 2:1 Unia Oświęcim
2021-09-29 17:00 Orzeł Ryczów 4:4 Pcimianka Pcim
2021-09-29 16:00 Tempo Białka 0:0 Beskid Andrychów
2021-09-08 17:00 Wiślanka Grabie 1:2 KS Chełmek
2021-09-01 17:30 Wieczysta Kraków 6:1 Jutrzenka Giebułtów
2021-09-01 17:00 Wiślanie Jaśkowice 1:2 LKS Jawiszowice
2021-09-01 17:00 TS Węgrzce 0:0 Dalin Myślenice
2021-09-01 17:00 Garbarnia II Kraków 0:1 Słomniczanka Słomniki
2021-09-01 17:00 Clepardia Kraków 1:1 MKS Trzebinia
KOLEJKA 5
2021-10-13 15:00 Wieczysta Kraków 8:0 TS Węgrzce
2021-08-29 18:00 Pcimianka Pcim 2:2 Wiślanie Jaśkowice
2021-08-29 17:00 LKS Jawiszowice 2:1 Jutrzenka Giebułtów
2021-08-28 17:00 Unia Oświęcim 3:0 Garbarnia II Kraków
2021-08-28 17:00 Beskid Andrychów 3:1 Sokół Kocmyrzów
2021-08-28 15:00 Słomniczanka Słomniki 0:0 Clepardia Kraków
2021-08-28 11:00 Orzeł Ryczów 4:0 Wiślanka Grabie
2021-08-28 11:00 MKS Trzebinia 3:0 KS Chełmek
2021-08-28 10:00 Dalin Myślenice 1:2 Tempo Białka
KOLEJKA 4
2021-08-22 17:00 Wiślanka Grabie 4:0 MKS Trzebinia
2021-08-22 17:00 Garbarnia II Kraków 0:2 Beskid Andrychów
2021-08-21 18:00 KS Chełmek 3:1 Słomniczanka Słomniki
2021-08-21 17:00 Tempo Białka 1:5 Wieczysta Kraków
2021-08-21 17:00 Sokół Kocmyrzów 2:1 Dalin Myślenice
2021-08-21 11:00 Wiślanie Jaśkowice 4:1 Orzeł Ryczów
2021-08-21 11:00 Jutrzenka Giebułtów 5:1 Pcimianka Pcim
2021-08-21 11:00 TS Węgrzce 1:0 LKS Jawiszowice
2021-08-21 11:00 Clepardia Kraków 1:2 Unia Oświęcim
KOLEJKA 3
2021-08-18 18:00 Orzeł Ryczów 3:1 Jutrzenka Giebułtów
2021-08-18 18:00 Pcimianka Pcim 2:0 TS Węgrzce
2021-08-18 18:00 LKS Jawiszowice 3:1 Tempo Białka
2021-08-18 18:00 Unia Oświęcim 3:2 KS Chełmek
2021-08-18 18:00 Słomniczanka Słomniki 2:2 MKS Trzebinia
2021-08-18 17:30 Beskid Andrychów 4:0 Clepardia Kraków
2021-08-18 17:30 Wieczysta Kraków 4:0 Sokół Kocmyrzów
2021-08-18 17:00 Wiślanie Jaśkowice 2:1 Wiślanka Grabie
2021-08-18 17:00 Dalin Myślenice 0:0 Garbarnia II Kraków
KOLEJKA 2
2021-08-15 17:00 Tempo Białka 7:1 Pcimianka Pcim
2021-08-15 17:00 Wiślanka Grabie 0:2 Słomniczanka Słomniki
2021-08-15 17:00 Garbarnia II Kraków 2:4 Wieczysta Kraków
2021-08-14 18:00 Clepardia Kraków 0:7 Dalin Myślenice
2021-08-14 17:00 KS Chełmek 1:3 Beskid Andrychów
2021-08-14 17:00 Sokół Kocmyrzów 3:3 LKS Jawiszowice
2021-08-14 16:00 TS Węgrzce 1:3 Orzeł Ryczów
2021-08-14 11:00 MKS Trzebinia 0:3 Unia Oświęcim
2021-08-14 11:00 Jutrzenka Giebułtów 3:3 Wiślanie Jaśkowice
KOLEJKA 1
2021-08-08 17:00 LKS Jawiszowice 1:1 Garbarnia II Kraków
2021-08-08 17:00 Pcimianka Pcim 1:3 Sokół Kocmyrzów
2021-08-07 18:00 Orzeł Ryczów 1:3 Tempo Białka
2021-08-07 17:00 Unia Oświęcim 3:1 Słomniczanka Słomniki
2021-08-07 17:00 Beskid Andrychów 3:0 MKS Trzebinia
2021-08-07 17:00 Dalin Myślenice 3:2 KS Chełmek
2021-08-07 17:00 Wiślanie Jaśkowice 3:0 TS Węgrzce
2021-08-07 11:00 Jutrzenka Giebułtów 0:1 Wiślanka Grabie
2021-08-07 11:00 Wieczysta Kraków 16:0 Clepardia Kraków
reklama
reklama
reklama
reklama