reklama

Popłyną na pomoc maleńkiej Mai z Andrychowa

Sport, Wiadomości, 30.11.2023 15:05, eł

Przez kilka godzin basen będzie niedostępny dla klientów indywidualnych.

Popłyną na pomoc maleńkiej Mai z Andrychowa

Siedmiomiesięczna Maja z Andrychowa (pisaliśmy o niej tutaj) przyszła na świat z mutacją w jednym z genów, która powoduje u niej padaczkę i inne poważne zaburzenia. Na chorobę dziewczynki nie ma lekarstwa, ale są sposoby, by osłabić jej objawy. Aby pomóc jej rodzicom w walce o lepsze życie córeczki, w najbliższą sobotę (2 grudnia) na krytym basenie w Andrychowie odbędą się Charytatywne Zawody Pływackie „Pływamy dla Mai”.

Uczestnicy muszą uiścić opłatę startową, która standardowo wynosi 50 zł, ale mile widziane są większe wpłaty, dzięki czemu zbiórkę pieniędzy dla małej andrychowianki można będzie zasilić wyższą kwotą. Pieniądze należy wpłacić tutaj. Po uiszczeniu opłaty startowej trzeba jeszcze wysłać zgłoszenie do swojego instruktora pływania. Uczestnicy będą pokonywać dystans 25 metrów wybranym stylem. Więcej informacji na temat zawodów można uzyskać tutaj.

Z powodu tego wydarzenia basen będzie w sobotę niedostępny dla klientów indywidualnych od 11.00 do 14.00. Będą oni mogli jednak w tym czasie korzystać ze strefy relaksu, a także wygrzewać się w saunach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama