reklama
reklama

MKS zrobił swoje, ale to już koniec sezonu [AKTUALIZACJA]

Sport, Wiadomości, 15.04.2023 22:10, red
II liga siatkarzy na finiszu.
MKS zrobił swoje, ale to już koniec sezonu [AKTUALIZACJA]
W sobotni wieczór rozegrana została ostatnia kolejka w II lidze siatkarzy. Do wyjaśniania pozostała jeszcze tylko jedna kwestia: która drużyna awansuje z drugiego miejsca do turnieju półfinałowego i dalej będzie walczyć o awans do I ligi. Do turnieju półfinałowego awansują dwa pierwsze zespoły.

Szanse na to miał MKS Andrychów, który przed ostatnią kolejką zajmował trzecie miejsce. Przed ostatnią kolejką sytuacja wyglądała tak:

1. MCKiS Jaworzno 54 pkt
2. Hutnik Kraków 48 pkt
3. MKS Andrychów 46 pkt

W ostatniej sobotniej kolejce andrychowianie zrobili swoje. We własnej hali pokonali 3-0 (22, 12, 15) ostatni zespół w tabeli – AKS Rzeszów

Los andrychowian zależał od meczu Kętach, gdzie o godzinie 20:00 Kęczanin podejmował również walczącego o drugie miejsce Hutnika Kraków. Niestety, niespodzianki, nie było – choć było blisko. Kęczanie przegrali w 2-3 setach, przesądzając tym samym los zespołu z Andrychowa, dla którego to już jest koniec sezonu i szans na awans.

Poniżej czołówka na koniec sezonu. Do półfinału awansują Jaworzno i Hutnik Kraków

1. MCKiS Jaworzno 60 pkt
2. Hutnik Kraków 50 pkt
3. MKS Andrychów 49 pkt
...
9. Kęczanin Kęty 26 pkt
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Archanioł Michał, 15.04.2023 20:14

Jak tam red odwalone ? A może by tak korekta. Wiem koszta rosną, a i tak NIKT nie zauważy.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama