reklama
reklama

Mikołajkowy wieczór saunowy na basenie w Andrychowie

Sport, Wiadomości, 06.12.2022 15:08, INFORMACJA PRASOWA
Miejski Ośrodek Sportu Kultury i Turystyki w Andrychowie zaprasza na Mikołajkowy Wieczór Saunowy na basenie krytym, który odbędzie się 9 grudnia.
Mikołajkowy wieczór saunowy na basenie w Andrychowie
Jest to idealna propozycja na zimowy wieczór zarówno dla wielbicieli saun jak i tych, którzy jeszcze nie odkryli tej formy wypoczynku. Główną atrakcją wieczoru są seanse aromaterapeutyczne w saunie suchej oraz naturalne pellingi w saunie mokrej.

Wywodzące się z kultury fińskiej seanse mają na celu wypoczynek oraz oczyszczenie. Polegają na cyklicznym polewaniu kamieni wodą z mieszanką olejków eterycznych oraz rozprowadzaniu ciepłego powietrza tak by rozgrzać i ukoić zmysły wszystkich uczestników. Niepowtarzalne nuty zapachowe oraz sposób ich rozprowadzania umilą każda minutę w strefie saun.

Seanse poprowadzi nasz mistrz ceremonii saunowych Łukasz!

Podczas wieczoru przygotowaliśmy dla Państwa:
2 seanse w łaźni parowej,
3 seanse w saunie fińskiej,
☞ Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów
☞ Ruska Balia,
☞ poczęstunek w formie zdrowych przekąsek, owoców, warzyw oraz soków,
☞ między seansami możliwość korzystania z wszystkich atrakcji strefy basenowej (niecka rekreacyjna z hydromasażami, niecka sportowa, jacuzzi)

CENA: 130 zł

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy do 8.12.2022r. Minimalna liczba uczestników - 12 os.


źródło: MOSKiT
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama