reklama

Święty Mikołaj spełnił marzenie małej tancerki

, MAGAZYN, Wiadomości, 06.12.2022 15:14, red
Martynkę Stawowy znają już chyba wszyscy za sprawą programu „Mam talent”.
Święty Mikołaj spełnił marzenie małej tancerki
Martynkę Stawowy znają już chyba wszyscy za sprawą programu „Mam talent”. Niedawno mała tancerka z Barwałdu Górnego k. Kalwarii Zebrzydowskiej zajęła rewelacyjne trzecie miejsce w jesiennej edycji tego programu. Po jednym z występów na pytanie prowadzącego Michała Kempy co kupi sobie za wygraną powiedziała z dziecięcą szczerością, że kupi sobie rower.

We wtorek (6.12) dziewczynka spotkała Świętego Mikołaja w gabinecie burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyna Ormantego. Św. Mikołaj podarował małej tancerce rower, jak sama mówiła właśnie o takim marzyła, mocno też wyściskała Świętego Mikołaja bo o tym też myślała.

- Spotkanie było też okazja do rozmów z małą artystką i wyrazem podziękowań oraz gratulacji, jakie w imieniu całej gminy, przekazał burmistrz. Dziewczynce towarzyszyli rodzicie, którzy również dzieli się radością z występów pociechy na wielkiej scenie - informuje Tomasz Baluś z UM w Kalwarii.


[OBRAZ4]

źródło: UM Kalwaria

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy