reklama
reklama

Legenda Skawy przechodzi na emeryturę

Sport, Wiadomości, 21.02.2023 16:45, red
Wiesław Gąsiorowski pół wieku związany był z wadowickim klubem.
Legenda Skawy przechodzi na emeryturę
Każdy kto był na stadionie Skawy Wadowice, zapewne musiał spotkać Wiesława Gąsiorowskiego.

Przez ostatnie 32 lata pełnił rolę gospodarza stadionu MKS Skawa Wadowice, a przez ostatnie 13 lat był również opiekunem wadowickiego Orlika. Doglądał wszystkich spraw technicznych i organizacyjnych na tych obiektach. Nim objął funkcję gospodarza, już od lat sześćdziesiątych XX-wieku był piłkarzem Skawy.

- Pan Wiesiek spędził zatem w klubie ponad pół wieku! Ostatni mecz w barwach Skawy zagrał w czerwcu minionego roku. 64-letni wówczas zawodnik wystąpił w spotkaniu oldbojów Gminy Wadowice z Wisłą Kraków na otwarcie nowego pełnowymiarowego boiska. Panie Wieśku, jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego w nowym etapie życia! - mówił burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński podczas oficjalnego pożegnania odchodzącego na zasłużoną emeryturę działacza.

foto: fb / Bartosz Kaliński
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

beskidmaly, 22.02.2023 07:23

Wieśku! Dziękuję ci za wszystko i życzę dużo , dużo zdrowia!

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama